Як позбутися від бузку на ділянці?

як позбутися бузку на ділянці?

Вам знадобиться
 • Бажання
 • Терпіння
 • Лопата
 • Хімікати
Інструкція
 • . 1

  Бузок самий невибагливий, чудовий і досить великий чагарник, який знають практично всі, аромат його не сплутаєш ні з яким іншим ароматом. Важко собі уявити дачу або заміський будинок без кущів бузку, це найулюбленіша рослина дачників. Для багатьох садівників найбільша проблема полягає в тому, що цей чагарник дуже сильно розростається і йому нічого не заважає, але от він може перешкодити і вам і вашому затишку, іншим культурним рослинам. Більшість дачників не знають, як позбутися бузку, щоб не боротися з нею нескінченно.

 • . 2

  І так, потрібно зробити поглиблення навколо куща, спилися на рівні землі все зарості і засипати свіжим послідом або гноєм (приблизно по відру на кожен корінь). Протягом усього літа сдергівать відростки. Ще один старий хороший спосіб позбудеться від коренів це засипати сольовим розчином, 1 кг солі на 1 кв. м. але цей спосіб небезпечний, т. к. можна засолити грунт. Крім того, навесні, при появі молодих відростків обробляти їх гербіцидом, він допоможе назавжди позбутися від бузку.

 • . 3

  Але якщо чагарник вже великий, порослі постійно розростаються, а ваша рука не піднімається знищити це прекрасна рослина, тоді й стане питання, як розмножити бузок на вашому дачній ділянці. Кращий час для цього весна, необхідно викопати молоді відростки ще до того моменту, поки не почали відростати пагони. Якщо цей момент упустити, то укорінення проходитиме гірше.

 • . 4

  Хоча і влітку можна з успіхом пересаджувати галузі бузку, як тільки припиниться ріст пагонів, і сформуються нирки. Зазвичай це відбувається до середини літа, в липні. Коли листя на пагоні стануть темними і великими, приступайте до пересадки. Місце вибирайте відкрите і сонячне і відразу враховуйте, що чагарник швидко розмножується, і тому краще, якщо заздалегідь ви будете знати, що через кілька років не стане проблема, як позбутися бузку.

 • . 5

  Бузок пересідає легко, головне не здійснювати грубих помилок. Якщо хочете дізнатися, як садити бузок просто і без турбот — садіть її вчасно. Найбільш вдалий час з середини серпня до кінця вересня. Рослина знаходиться в стані спокою, і до зими ще багато часу, завдяки чому коріння встигнуть вкоренитися. Листя на кущах не повинні вас бентежити, вони зберігають зелене свіжість до самих морозів, а от відсутність говорить про те, що пересадку робити вже пізно.

 • . 6

  Саджаючи у відповідний час, ми спрощуємо послепосадочний догляд, достатньо один раз добре полити. Ну а що робити, якщо не виходить посадити під час? Тоді вам необхідно знати, як посадити бузок навесні і не погубити рослина. У першу чергу необхідно встигнути до пробудження нирок. Для того щоб допомогти вижити бузку знадобляться квіткові бруньки (якщо такі є) видалити, або залишити пару штук для визначення сорту.

 • . 7

  Більше того їх слід регулярно поливати, особливо в суху погоду, Після кожного поливу грунт розпушувати. Також не завадить робити обробку стимуляторами коренеутворення. Якщо рослина починає марніти бажано обприскувати в перебігу всього літа, ну а якщо виглядає здоровим використовувати стимулятор не варто.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :