Як позбутися від червоної родимки на обличчі?

як позбутися від червоної родимки на обличчі?

Вам знадобиться
 • Родимка
 • Лазер
Інструкція
 • . 1

  Все новоутворення на людському тілі доставляють нервувати, особливо жінок, оскільки вони псують привабливий зовнішній вигляд. Виняток тут становить лише родимка — «мушка», яка в усі часи додавала привабливості жіночому личку. Хоча родимки абсолютно нешкідливі на відміну від папілом, але з ними потрібно також акуратно поводитися. В результаті пошкодження невуса може розвинутися онкологія. Але можна боротися з ангіома (червоні родимки). Ось кілька порад, як позбутися від червоної родимки.

 • . 2

  Це можна зробити за допомогою лазера, або рентгенотерапевтичного впливу, або кріогенної хірургії. Але видаляти родимки, якщо вони не ростуть, медики не рекомендують. Якщо ж ви все-таки зважилися після відвідин лікаря видалити червону родимку, то краще вибрати лазерне видалення. Адже це самий безпечний і швидкий спосіб видалення, до того ж він найменш болючий. Папіломи ж чіпати взагалі не можна. А як відрізнити родимку від папіломи?

 • . 3

  Папіломи з’являються в прихованих місцях, наприклад, пахвах або під грудьми у жінок. А родимки з’являються на відкритих частинах тіла: руках, ногах, спині і т. д. До того ж родимки зазвичай мають правильну форму і гладкі краю. Папіломи ж відрізняються від них асиметричністю і шорсткою поверхнею. До того ж родимки дуже сильно виступають над шкірним покривом тіла, а папіломи практично не підносяться над ним. Природно потрібно знати, як виглядають небезпечні родимки.

 • . 4

  Якщо це папілома, то при її збільшенні відчуватиметься свербіння і паління. Вона може запалитися, а при травмуванні з неї може виділятися безбарвна субстанція. Також при збільшенні папіломи її колір може різко мінятися від світлого до темного. Обов’язково показати таке новоутворення лікаря, який зможе поставити точний діагноз після огляду і здачі аналізів. Припустимо, родимка на обличчі становить небезпеку. То ось Як видалити родимку на обличчі?

 • . 5

  У випадку, якщо вона стала хворіти, свербіти і лущитися, міняти колір і контури, рости, то в цьому випадку лікарі рекомендують видалення таких невусів. Ні в якому разі не робити цього самостійно, інакше наслідки можуть бути плачевними. Тільки лікар порекомендує місце, де можуть виконати якісно цю операцію, а також спосіб її виконання: лазер, рідкий азот або високочастотні радіохвилі. Є ще один варіант, як освітлити родимку, щоб вона стала менш помітною. Це можна спробувати зробити в домашніх умовах з застосуванням звичайних продуктів: картоплі, соків цибулі та ананаса, яблучного оцту, авокадо, бананів, помідорів, лимона або грейпфрута. Вибрати, що-небудь з цього переліку і протирати свіжовіджатим соком з нього родимку 2 — 3 рази протягом дня.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :