Як позбутися від циган?

як позбутися циган?

Вам знадобиться
 • Знання
 • Сила волі
 • Завзятість
Інструкція
 • . 1

  По всьому світу живе така гучна нація, як цигани. Мало де вони доставляють багато радості. Зазвичай буває зовсім навпаки. Люди боятися цих темноволосих людей, намагаються «обходити десятою дорогою», адже всі так багато чули про їх унікальні здібності в області психології і психіки людини. Не виключенням є і країни СНД.

 • . 2

  З дитинства ми чуємо історії про цю населили всю планету нації. Історії в основному поганого характеру. Вже так склалося, що цигани — кочівники і як прийнято у націй такого роду: вони осідають на одному місці до тих пір, поки повністю не виснажать його, а далі перебираються на нове.

 • . 3

  Цигани звикли більш пакостити, ніж приносити користь. У людей нашої країни часто виникає питання: «Як відв’язатися від циган?». Вони ж живуть в наших будинках, районах, містах, вулицях. В основному за краще не працювати, а приторговувати наркотичними речовинами або ж жебракувати. Досить рідко вони шахраюють. Їх звинувачують в шахрайстві і крадіжці.

 • . 4

  На ваше запитання є відповідь! Щоб позбутися від циган вам необхідно зафіксувати порушення (це має бути фото або відеоматеріал, так само можливий запис з диктофона). Чи не для кого не секрет, що ці хлопці займаються «темними» справами, але довести це буває важко. Звернутися до Вашого дільничного. Скоріше всього він вже в курсі такої компанії порушників, але у нього недостатньо доказів.

 • . 5

  Якщо звернутися до дільничного не вийшло, то при виявленні порушення можна просто напросто викликати наряд міліції. Важливо повторювати це так часто, як це буде потрібно, адже корупцію в нашій країні ніхто не відміняв, так що частота Ваших викликів буде вирішальною у факторі позбавлення від шкідників. Будьте впевнені, що вся міліція прекрасно знає, чим промишляють наші «кочівники». А значить, знають, що робити, щоб прикрити «лавочку».

 • . 6

  У Вас все ще в думках залишилося питання, як позбутися циган? Якщо так, то знайте один важливий момент. Будьте впевнені в своїх силах і собі. Ці «устрашателі» такі ж люди як ви, а «беруть» вони лише тим, що впевнені, що їх бояться. Не соромтеся жартувати над ворожкою у метро.

 • . 7

  Сміливо дайте їй відповідь на її питання: «Хочеш, поворожу?». Ваш приблизний відповідь: «Да ладно. Цікаво-то як, а хочете я Вам поворожу? У мене великий досвід, тільки це буде коштувати вам (деяка сума) грошей? ». Сто відсотків можна дати на те, що циганка буде розгублена і змушена буде просто піти. Пам’ятаєте, з цими людьми потрібно поступати як з твариною: не давайте знати, що Вам страшно. Не відводьте погляд.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :