Як позбутися від другого підборіддя в домашніх умовах?

як позбутися другого підборіддя в домашніх умовах?

Вам знадобиться
 • Лимонний сік
 • Тканина
 • Шарф
 • Крижана вода
Інструкція
 • . 1

  Якою б шиєю не володіла жінка, лебединою, товстої, худий або лагідної, саме шкіра шиї і підборіддя, зрадницьки видають вік. Причини, чому це відбувається, дві. Перша, це те, що під час догляду за шкірою обличчя, багато дівчат забувають надати належний догляд своїй шиї. Якщо на обличчя щодня наноситься крем, то про шкіру шиї і підборіддя, найчастіше забувають. І друга, важлива причина, це те, що в основному, люди найчастіше, дивляться вниз, ніж вгору, тим самим, сприяють провисання шкіри в області шиї і підборіддя. Шия, покрита дуже тонкою м’язом, платізма, яка, практично, не має жирового прошарку і якщо цей м’яз не змушувати працювати, з часом, м’яз, а заодно і шкіра, стають в’ялими і обвислими. За рахунок того, що на шиї немає сальників, шкіра саме в цьому місці, слабо зволожується і тому швидко сохне. Ослаблення основний м’язи і в’ялість шкіри, утворюють друге підборіддя. Як позбутися такої проблеми? Існує ряд вправ, які здатні активізувати тонку м’яз шиї і підборіддя, тим самим поліпшити овал обличчя.

 • . 2

  Вправа 1. Початкове положення: сидячи, руки схрестити на грудях, поклавши долонями біля основи шиї. Таким чином, руки будуть притримувати шкіру, під час сильного натягу. Повністю прикрити рот, стуливши губи. Потрібно закинути голову назад, при цьому підборіддям тягтися вгору. Коли всі м’язи шиї і підборіддя добре натягнути, залишитися в такому положенні 7 секунд і знову повернутися у вихідне положення. Проробити так 10 разів. Вправа 2. Початкове положення: сидячи. Потрібно закинути голову назад, витягаючи підборіддя вгору і з цього положення, нижньою губою накрити верхню 10 раз і повернутися у вихідне положення. Дана вправа максимально підсилює натяг м’язів шиї і підборіддя, що приводить їх в тонус. Проробити так 10 разів.

 • . 3

  Вправа 3. Початкове положення: сидячи, руки на столі. Потрібно поставити кулак, собі під підборіддя, так, щоб підборіддя повністю спирався на кулак. Виконуючи цю вправу потрібно намагатися відкривати рот, якомога ширше, при цьому добре тиснути кулаком на підборіддя. Проробити так 20 разів. Під час цього вправа дуже добре активізуються м’язи підборіддя, помітно зменшується друге підборіддя. Як позбутися в домашніх умовах від другого підборіддя? Дана вправа краща відповідь на це питання. Вправа 4. Початкове положення: сидячи, руки на плечах. Потрібно пальцями відтягувати плечі вниз, при цьому підборіддя не закидати, а тримати прямо, бажано, дивитися прямо перед собою, витягаючи верхівку голови вгору. Під час цієї вправи, потрібно одночасно, витягаючи верхівку вгору, пальцями тиснути на плечі, опускаючи їх вниз. Коли натяг досягає піку, весь хребет і шийна м’яз витягнулися, потрібно утримувати таке положення 10 секунд, повторити 10 разів.

 • . 4

  Вправа 5. Початкове положення: сидячи, руки покласти під попу, долонями вниз. Починаючи виконувати вправу потрібно прогнутися назад, таким чином, звести обидві лопатки разом. На видих, потрібно притиснути підборіддя до себе, на вдих, закинути голову назад, потягнувшись підборіддям вгору. Проробити так 10 разів. Для того щоб попередити старість шиї і не мучитися в пошуках відповіді на питання, як позбутися другого підборіддя, потрібно проробляти даний комплекс вправ, починаючи з 35-річного віку, щотижня по 2 — 3 рази.

 • . 5

  Якщо до проблеми другого підборіддя підійти комплексно, ефект настане швидше. Тому крім вправ можна робити масаж і компреси. Найдієвіший і доступний масаж, робиться за допомогою меду. Потрібно, змастити шию і зону підборіддя медом. Масажувати протягом 20 хвилин, а потім змити мед і нанести крем. Мед дуже добре живить і зволожує шкіру, а легкі масажні рухи, приводять м’язи шиї і підборіддя, в тонус. Якщо, друге підборіддя, вже помітний, даний компрес, буде дуже дієво боротися з цією проблемою. Потрібно взяти тканину, змочити її свіжовичавленим соком лимона і обернути шию. Зверху обмотати харчовою плівкою і теплим шарфом. Тримати 25 хвилин. Зняти, вимити шию і нанести живильний крем, через 5 — 10 хвилин, коли крем вбереться, потрібно накласти компрес, змочений у крижаній воді. Тримати 7 хвилин. Для досягнення доброго ефекту, даний компрес потрібно робити 3 рази на тиждень, протягом місяця. Потім зробити місяць перерва і знову приступати до компресам.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :