Як позбутися від іржі на кузові?

як позбутися від іржі на кузові?

Вам знадобиться
 • Кмітливість
 • Кислота + сода
 • Автосервіс
 • Перетворювач іржі
 • Електролітичний розчин
Інструкція
 • . 1

  Видалити іржу на авто можна за допомогою продуктів харчування. Як позбутися від іржі на кузові? Ця проблема рано чи пізно добирається до будь-якого засобу пересування, якщо, звичайно, в гаражі не дерев’яні сани (хоча і там є металеві деталі). Будь-яка подряпина, вм’ятина або навіть червоточинки веде до автомобільної хвороби, під назвою «іржа». Застрахуватися від неї не можна, запобігти часто теж, але є способи вилікувати цей «грип»?

 • . 2

  Давним-давно плями, відмінні від основного кольору, на вітчизняних автомобілях обробляли слабким розчином лимонної або щавлевої кислоти. Рецепт «дідівської» мікстури такий: розвести кислоту водою, щоб вийшов літр розчину, в нього додати 20 грамів харчової соди і ретельно все перемішати. За допомогою тампона або будь-якого шматка чистої ганчірки потрібно нанести рідину на пошкоджене місце, і тим видалити іржу на авто. Оскільки спосіб древній, працює він також тривало, деколи кілька днів. Після «знезараження» обов’язково слід пофарбувати «рану», інакше зміст прибирати карієс і залишати дірку в зубі?

 • . 3

  Часи йшли, щось змінювалося. Сьогодні корозія автомобіля ліквідується іншими способами. Простіше всього звернутися в автосалон, фахівці все самі зроблять. Тільки от часте звертання за кожної точкової подряпини вдарить по кишені. Потрібно відзначити, що у мільйонерів оцинковані кузова! Отже, питання ставиться руба — збирати подряпини або самому чистити машину. Шанувальники вітчизняного автопрому виберуть другий варіант (тим більше, що їх декілька), щоб не потрать на ремонт подвійну вартість машини.

 • . 4

  Можна розглянути поради, які дають знавці. По-перше, можна купити перетворювач іржі, що перетворює її в нешкідливе з’єднання. Одержаний хімічний склад псувати майно на колесах не буде. Чудеса, та й годі! По-друге, якщо не доглядати за своєю «ластівкою», в хід іде важка артилерія у вигляді наждачного паперу і дрилі з металевою щіткою. З їх допомогою слід прибрати іржу з кузова, знежиривши після цього поверхню уайт-спіритом. Далі, буде не зайвим нанести епоксидний грунт. Закінчити роботу потрібно фарбуванням.

 • . 5

  Третім, кращим способом, знавці вважають метод на основі електролітичного розчину солей цинку. При роботі з подібними препаратами почати потрібно, як звичайно — ліквідувати корозію з пошкодженої ділянки кузова. Потім обробити змоченим в розчині ватним тампоном, який по проводах приєднаний до акумулятора. В результаті електричного впливу частинки цинку осідають на кузові, надаючи йому непривабливий сірий колір. А головне, пошкоджену ділянку можна навіть не фарбувати.

 • . 6

  Отже, кожен сам творить своє щастя, будь то розкіш чи засіб пересування. Якщо вчасно помітити і запобігти, то і поповнювати звалище не доведеться. Запропоновані варіанти захисту від нападу «автомобільної чуми» перевірені часом, мають відгуки і послідовників. Тільки, як кажуть, довіряй, але перевіряй!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :