Як позбутися від клопів в домашніх умовах?

як позбутися від клопів в домашніх умовах?

Вам знадобиться
 • Хімічні препарати
 • Гас
 • Нашатирний спирт
 • Сода
Інструкція
 • . 1

  Клоп — поширене шкідливе комаха. У житлових приміщеннях зазвичай з’являються так звані постільні клопи, які можуть заподіяти чимало незручностей людині. Ці комахи ховаються в недоступних місцях — у щілинах, за плінтусом, в матрацах і ущелинах. Виповзають паразити зі свого притулку в темний час доби і кусають сплячої людини, ніж доставляють дискомфорт. Крім того, існує думка, що ці комахи можуть бути переносниками небезпечних захворювань. Про те, як позбавитися від клопів в домашніх умовах, розказано нижче.

 • . 2

  Ці шкідливі комахи бояться низьких температур, тому одним з ефективних методів винищення клопів в зимовий період є виморожування приміщення. Необхідно всією сім’єю покинути квартиру на кілька днів, а вікна залишити відкритими. Оптимальна для знищення клопів температура повітря 15 — 20 градусів. Проте слід враховувати, що загинуть лише дорослі особини, а яйця комах залишаться в цілості й схоронності. Тому, по поверненню додому, слід ретельно оглянути всі щілини і предмети побуту на наявність кладок яєць і позбутися від них.

 • . 3

  Ще один засіб від клопів, перевірене часом — суміш з гасу, скипидару, нашатирного спирту і мильної води. Щоб позбутися від клопів потрібно обробити розчином всі щілини, де можуть знаходитися комахи. Також для цієї мети можна використовувати аптечну валер’янку. Однак цей засіб неактуально для людей, з якими живуть домашні тварини. Недоліком цього методу також є те, що яйця клопів залишаються неушкодженими і через деякий час з них можуть з’явитися нові особини. Важливо вчасно позбутися не тільки від дорослих клопів, але і від їх майбутнього потомства.

 • . 4

  Можна спробувати позбутися від клопів самостійно за допомогою спеціальних хімічних препаратів. Існують аерозолі («Рейд», «Прима-У», «Раптор», «Дихлофос»), рідкі засоби («Форсайд», «Лактерін», «Прімадід»), порошки («Неопін», «Ріапан») та інші склади для боротьби з шкідливими комахами. Рекомендується набувати препарати, безпечні для людей і домашніх тварин. Також слід звернути увагу на термін дії та інші особливості таких засобів, зазначені на упаковці. Зазвичай клопи гинуть протягом 3 — 4 днів, проте, у разі сильного зараження приміщення, процедуру потрібно повторити кілька разів протягом 1 — 2 тижнів.

 • . 5

  Існують спеціальні прилади — відлякувачі комах. Принцип дії таких пристроїв полягає в тому, що вони «випромінюють» ультразвук, який не відчутний для людини, але украй неприємний клопам. В результаті, паразити самі залишають неблагополучне для існування приміщення. На жаль, на практиці поки не доведена ефективність ультразвукових відлякувачів. У багатьох випадках клопи лише затаюються на деякий час або взагалі ніяк не реагують на «шум».

 • . 6

  Жителям багатоквартирних будинків боротися з клопами подвійно складніше — позбувшись від комах в квартирі, існує ймовірність, що небажані «гості» приповзуть від сусідів. У цьому випадку рекомендується викликати фахівців з санітарно-епідеміологічної служби, які проведуть дератизацію всього приміщення, включаючи горища і підвали. Після проведення таких робіт слід ретельно дослідити меблі на предмет зараженості яйцями клопів. При виявленні ознак наявності кладок рекомендується позбавитися від таких меблів назавжди. Постільна білизна та одяг з шаф слід прокип’ятити з господарським милом. Також буде потрібно здійснити вологе прибирання приміщення з використанням розчину харчової соди у воді.

 • . 7

  Який би метод боротьби з паразитами не був вибраний, важливо заздалегідь упевнитися в його ефективності та безпеки для людей і домашніх вихованців. Багато хімічні засоби можуть викликати алергію у домочадців або привести до харчових отруєнь, якщо інструкції по застосуванню не дотримані. Також слід пам’ятати, що народні методи не завжди достатньо ефективні. У багатьох випадках клопи просто впадають в анабіоз і знову активізуються через деякий час.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :