Як позбутися від котячого запаху в квартирі, якщо позначив кіт як відбити запах?

як позбутися котячого запаху в квартирі, якщо позначив кіт як відбити запах?

Вам знадобиться
 • Розчин йоду
 • Лимонний сік
 • Перком водню
 • Марганцівка
 • Оцет
Інструкція
 • . 1

  Існує думка, що позбутися неприємного запаху котячої сечі просто не можливо, але це не зовсім так. Якщо знати, як позбутися котячого запаху в квартирі, така дрібна прикрість не псуватиме настрій. У першу чергу необхідно постаратися встановити чому домашній вихованець раптом перестав користуватися котячим туалетом. Це може відбутися з кількох причин, після усунення яких, більше не буде турбувати неприємний аромат. Можливо, тварині просто не подобається або незручно користуватися лотком, який виконує роль туалету, наприклад, неправильно було вибрано місце його розташування або горщик був погано прибраний.

 • . 2

  Речі з незнайомим ароматом тварина може сприймати як зазіхання на його територію, через що кішечка постарається помітити свій особистий простір. Отже, щоб не зіткнутися з такою неприємністю, як запах котячої сечі, необхідно якомога далі прибирати всі нові речі і предмети. Може бути й таке, що тварина була чимось дуже сильно злякано або у кішечки з’явилися якісь проблеми зі здоров’ям. З особливою увагою треба ставитися до перерахованих вище факторів, адже якщо усунути ці проблеми, тоді і не з’явиться необхідності шукати методи видалення запаху котячої сечі.

 • . 3

  Отже, для того щоб видалити неприємний запах, можна використовувати засоби, які включають в свій склад хлор, так як це наймогутніша зброя проти неприємних ароматів. У першу чергу такі кошти швидко і легко видаляють всі шкідливі мікроорганізми, які містяться в сечі тварини. Також варто враховувати той факт, що кішки не сильно люблять цей запах, тому навряд чи ще раз підуть повз туалету. Однак, не варто забувати і те, що всі кошти, які містять хлор, є дуже токсичними, отже, користуватися ними треба з особливою обережністю, тому що є ризик нашкодити не тільки здоров’ю тварині, але й своєму.

 • . 4

  Щоб вивести котячий запах можна застосовувати і інші окислювачі. Наприклад, марганцівка володіє досить високим дезодорує, і після того, як розчином марганцівки обробити підлоги в квартирі, результат буде просто чудовим. Також для миття підлог можна застосовувати і оцтовий розчин, проте у воді його має бути не більше 4-х відсотків. З цією метою рекомендується застосовувати і лимонний сік, розчин йоду або перекис водню. У тому випадку, якщо пляма ще свіже, тобто тварина зовсім недавно справило свою нужду, тоді можна застосовувати і прості бактерицидні препарати — наприклад, спирт, господарське мило, горілку, чайну заварку, ополіскувач для порожнини рота.

 • . 5

  Не рекомендується для позбавлення від неприємного запаху використовувати ароматизатори, так ка коні не здатні вирішити проблеми, а тільки на час усунуть аромат. Деякі власники тварин для усунення запаху сечі застосовують аромат лайма, свежемолотого кави, ароматичні масла, ароматизатори для ванн. Однак, необхідно бути готовим до того, що дуже скоро їх аромат швидко змішається з неприємним запахом сечі, через що є ризик і посилити і без того важку ситуацію. У першу чергу треба постаратися усунути причину такої поведінки тварини, і тільки після цього шукати способи видалення неприємного аромату з квартири.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :