Як позбутися від мушок на кухні: домашнє господарство

як позбутися мушок на кухні: домашнє господарство

Вам знадобиться
 • Уважність
 • Генеральне прибирання
 • Принади
 • Пастки
Інструкція
 • . 1

  Що таке мушки? Самі по собі ці комахи не становлять небезпеки для людини, в тому плані, що вони не жалять і не кусають, але проте істотно докучають. Від такого сусідства хочеться позбутися якнайшвидше. Для того щоб спроби позбудеться від комах на кухні увінчалися успіхом, насамперед необхідно знайти джерело появи мушок. Звідки з’являються мушки? І що служить фактором їх стрімкого поширення? На кухні подібних факторів, може бути величезна кількість.

 • . 2

  Це і відро для сміття, в якому, наприклад, що-небудь попросту згнило. І шафи де зберігаються запаси крупи та іншої провізії. Якщо на кухні є квіти, які удобрюються залишками недопитого чаю, це відмінна їжа для даних комах. Тільки виявивши всі подібні зони ризику, і усунувши їх можна очистити кухню від мушок. Важливо: після виявлення і знищення джерела поширення комах, необхідно обов’язково провести генеральне прибирання приміщення, інакше є ризик повторної появи.

 • . 3

  Зробити приманки для мушок можна самостійно. Наприклад, якщо причиною появи мушок на кухні, є горщики з квітами, необхідно приготувати слабкий розчин марганцівки, і полити їм квіткову землю. Ще один непоганий спосіб, це вино або лікер. Мушки тягнуться на солодке, потрібно всього лише залишити келих з лікером або вином, там де спостерігається найбільше скупчення комах, через пару днів мушок на кухні стане помітно менше, а потім непрохані гості і зовсім зникнуть (але це за умови, що джерело появи комах, був виявлений і знищений).

 • . 4

  Є ще один аналогічний рецепт, це яблучний сік. Налити в стакан яблучний сік, дати заграти йому, ну а далі все в точності так, як сказано вище. Можна купити пастку або приманку в спеціалізованому магазині і застосувати її, дотримуючись інструкції. Не варто забувати, що не допустити появи цих комах, набагато простіше, ніж очистити кухню від мушок надалі! Для цього всього лише потрібно дотримувати чистоту і порядок в будинку. Стежити, щоб не було зіпсованих, а вже тим більше гнилих продуктів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :