Як позбутися від почуття ревнощів самостійно: поради психолога

як позбутися від почуття ревнощів самостійно: поради психолога

Вам знадобиться
 • Впевненість у собі
 • Позитивні думки
 • Захоплююча хобі
Інструкція
 • . 1

  Як позбутися від почуття ревнощів самостійно: поради психолога Часом, відчуваючи болісне почуття ревнощів, людина не знаходить часу для звернення за допомогою до професійного психолога. Або не бажає цього робити, вважаючи, що в змозі контролювати ситуацію. Чи існує можливість самостійно знайти спосіб, як позбутися почуття ревнощів? Психологи впевнені, що в більшості випадків можна знизити прояви власного егоїзму і навчитися жити спокійно, припинивши псувати відносини з партнером нескінченними скандалами. Просто, потрібно уважно прислухатися до кількох порад.

 • . 2

  Перш ніж впадати у відчай від впевненості в зраді партнера, потрібно спробувати побачити ситуацію «чужими очима». Необхідно тверезо оцінити інформацію, на підставі якої був зроблений висновок про невірність дорогої людини. Так як проявляється ревнощі, зазвичай, з причини якихось невиразних натяків, а також, чуток, варто спробувати їх проаналізувати, вирішити, наскільки всі подібні недомовки достовірні. Можливо, зроблені занадто поспішні висновки і насправді реального приводу для підозр про негідну поведінку другої половинки не існує.

 • . 3

  Необхідно звикнути з думкою, що людина — особистість, і не може бути чиєюсь власністю. Особливо важливо прийняти цей факт чоловікам. Нерідко, спосіб, як боротися з ревнощами чоловіка, шукає жінка, фактично принижена образливим ставленням чоловіка. Якщо людина поважає себе і вважає правомірним здійснювати будь-які вчинки і нести за них всю повноту відповідальності, він не повинен позбавляти даного права і свого партнера. Тільки при взаємній довірі можна зберегти щиру прихильність один до одного, зробивши союз двох людей міцним і гармонійним.

 • . 4

  Негативні думки про ймовірну невірності партнера часто провокують людини на такий крок, як викликати ревнощі у дівчини чи свого хлопця в помсту за передбачувану зраду. Тому, потрібно намагатися думати тільки про позитив. Наприклад, не варто постійно впадати в смуток. Слід вселяти собі твердження про неможливість зради, так як немає нікого більш гідного любові. Впевненість у власній неперевершеності знижує кількість передбачуваних суперників. Таким чином, людина значно підвищує самооцінку і приводів для ревнощів з його боку стає менше.

 • . 5

  Однією з причин підвищеної підозрілості і постійних сумнівах у вірності вважається велика кількість вільного часу у ревнивця. Коли людина захоплена якоюсь справою, думки про зраду стають не настільки важливими. Тому, психологи настійно рекомендую знайти заняття до душі. Правда, не варто занурюватися в хобі повністю. Як би не довелося другій половинці шукати привід, як викликати ревнощі, щоб звернути на себе увагу надто зайнятого улюбленою справою партнера.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :