Як позбутися від прищиків на спині: лікарі рекомендують

як позбутися прищиків на спині: лікарі рекомендують

Вам знадобиться
 • Спина
 • Прищі
 • Сонце
 • Марганцівка
 • Прийом вітамінів
Інструкція
 • . 1

  Прищі на спині — досить поширена проблема, яка має кілька основоположних причин. У одних — це ознака підліткового віку, а для інших — симптом серйозного шкірного захворювання, але в будь-якому випадку важливо знати, від чого з’являються прищики на спині. Як позбутися про даного патологічного процесу без стресів для власного бюджету? Перш за все, звичайно, знайти патогенний фактор і виключити його, а після застосовувати всі представлені нижче методи.

 • . 2

  Відновлення шкіри, як відомо, відбувається виключно впливу вітаміну D, а де, як не в сонячних променях, його предостатньо. саме тому настійно рекомендується частіше оголяти спину на вулицю, підставляючи її лікувальних променям. Також корисно засмагати на пляжі влітку і відвідувати солярій круглий рік, і вже дуже скоро від прищів і сліду не залишиться. Однак є й інші не менш дієві секрети, як прибрати прищі зі спини.

 • . 3

  Якщо це червоні запалені плями з гнійниками в центрі, ні в якому разі їх не можна видавлювати, інакше вогнища ураження помітно розширяться. А от використовувати антисептик для підсушування ранок вже точно не завадить. Так, наприклад, йодом або марганцівкою на ніч обробити всю спину, а на наступний день знову повторити цю елементарну процедуру. Так поступово пройде запалення а прищики покриються скоринкою. Але якщо з’явилися вугри на спині, як позбутися підкаже грамотний фахівець і народна медицина.

 • . 4

  Тут вже можна використовувати косметичні засоби з лікувальними властивостями, зокрема, скраби для тіла. До речі, приготувати їх можна і в домашніх умовах, а кінцевий результат буде нітрохи не гірше. «Шкребти» хвору спину до трьох разів на тиждень, а після якісно обробляти кремом. Однак червоні прищі все ж краще не травмувати цим грубим косметичним засобом, а підшукати більш щадне лікування. Також важливо знати, як вилікувати біль у спині, мало чи стане в нагоді в житті.

 • . 5

  При характерною дерматологічної проблемі також актуально використовувати зовнішньо 3%-ний розчин «перекису», саліцилову кислоту, сірчану мазь, цинково-саліцилову або цинкову пасту. Будь-яке запропоноване ліки можна вільно придбати в будь-якій аптеці, а після якісно протирати їм спину, втираючи в уражені долі. Проте все одно необхідно ознайомити з виниклою проблемою грамотного дерматолога. А ось як прибрати горб на спині, знає далеко не кожен.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :