Як позбутися від пристріту самостійно?

як позбутися від пристріту самостійно?

Вам знадобиться
 • Церква
 • Віра
 • Тверезість розуму
 • Уважність
Інструкція
 • . 1

  Якщо ви вважаєте, що вас наврочили, почніть проводити сеанси аутотренінгу. Безумовно, багато людей першим ділом біжать шукати народні рецепти або звертаються за допомогою до цілительки. Але перш спробуйте самі вирішити цю проблему. Адже якщо вас наврочили один раз, ви не застраховані від повторення подібної ситуації. Тому завжди краще розраховувати тільки на свої сили. Щодня проводите подібні сеанси. Знайдіть у собі ті якості і риси характеру, які допоможуть впоратися зі сформованою ситуацією. Вірте, що ви в змозі подолати будь-які проблеми. І запитайте самі себе, чи дійсно ви постраждали від пристріту, або вся ця чорна смуга очевидний результат, спровокований власною бездіяльністю, зайвими переживаннями і постійним занепокоєнням.

 • . 2

  Якщо ви вірите, що сила вашого супротивника безмежна, то ви даєте йому незаперечну перевагу. Тому, щоб позбутися від пристріту, навчитеся бути сильнішим за свого «ворога». Ніхто не говорить про те, що слід вивчати чорну магію. Йдеться про силу духу. Ви самі творите свою долю і тільки самі можете дозволити іншим людям вами маніпулювати.

 • . 3

  Безумовно, якщо ви вірите в пристріт і хочете від нього позбавитися, зверніться до церкви до батюшки. Розкажіть йому про свої переживання, сповідайтеся і наберіть святої води. Ви повинні повірити, що сила Божа позбавить вас від події нещастя, а також зміцнить дух. Відвідайте святі місця.

 • . 4

  Але найчастіше для того, щоб позбутися від пристріту, люди звертаються до магів і цілителька. Будьте акуратні. В даний час зустріти дійсно сильної людини досить складно. Все частіше за оголошеннями в газетах ховаються актори, які вдало вживаються в роль чарівників. Вони придумують і проводять обряди лише для того, щоб якомога більше і швидше збагатитися за рахунок довірливих людей.

 • . 5

  Існують і народні рецепти, які допомагають позбутися від пристріту. Допустимо, протягом 40 днів пити святу воду з ранку натщесерце. Або регулярне відвідування лазні. А також носіння оберегів, амулетів, хрестів, дотримання і проведення ритуалів і багато іншого. Одні із способів досить нешкідливі, інші змушують людей робити дивні і небезпечні вчинки. Тому, перш ніж пити будь-які «зцілюють зілля», обов’язково зверніться спочатку до самого рецепту. Важливо, щоб у ньому не були присутні небезпечні або токсичні інгредієнти. А всі ритуали повинні відбуватися строго за буквою закону. Але в одному можна бути твердо впевненим. Хто не вірить в пристріт, той і не шукає способів від нього позбавитися. Тому відкиньте непотрібні сумніви, зніміть з себе тягар, викликану страхом, і почніть жити нової, цікавої і щасливим життям.

 • . 6

  І наостанок. Не бажайте людям зла. Позбавтеся від заздрості і гніву. Навчіться дарувати людям своє тепло, посміхніться світу і будьте щасливі. Ці добрі почуття є найкращим захистом і способом позбавлення від пристріту. І не стаєте маріонеткою в чужих руках. Тоді ваше життя буде тільки такий, який ви дійсно хочете її бачити.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :