Як позбутися від родимок, вивести родимку в домашніх умовах?

як позбутися родимок, вивести родимку в домашніх умовах?

Вам знадобиться
 • Лимон
 • Перекис водню
 • Сік чистотілу
 • Сік часнику
 • Оцет
Інструкція
 • . 1

  Багато людей родимки сприймають, як спосіб підкреслити власну індивідуальність і неповторність, однак деякі особи вважають їх найбільшим вадою своєї шкіри. Звичайно, кожен має право на суб’єктивну думку, але все-таки родимі плями здавна вважалися символом величі, особливо якщо вони мали незвичайну форму або місце розташування. І, тим не менш, на сьогоднішній день питання, як позбутися родимок на тілі, стоїть особливо гостро. Багато хто віддає перевагу вирішувати дану проблему в домашніх умовах, проте консультація грамотного фахівця на дану тему все ж не завадить.

 • . 2

  Якщо у людини відсутній алергія на цитрусові, а бажання усунути невус настільки велике, можна скористатися старим перевіреним способом. Купити лимон, а після віджати з нього сік. Отриманим лимонним концентратом натерти пігментна пляма на тілі, повторюючи дану процедуру необмежену кількість разів. Дуже скоро можна буде спостерігати, як родимка стала помітно світліше, а в деяких випадках і зовсім назавжди зникла. Однак у народі існують і інші не менш ефективні засоби, як можна позбутися від родимок в домашніх умовах без шкоди для власного здоров’я.

 • . 3

  Якщо ж на тілі присутні висячі родимки, так звані папіломи, то можна скористатися підсушують властивістю чистотілу або аптечної перекису водню. Так, зірвати кілька стебел лікарської рослини, а свіжим соком якісно натерти обвислу шкіру. Повторювати таку процедуру сутра і на ніч, і вже через тиждень шкідлива родимка непомітно зникне. Аналогічним способом можна використовувати і перекис водню, але в даному випадку змочувати в розчині вату і прилаштовувати її до родимці до остаточного висихання. Процедура також має не миттєвий ефект, але через кілька днів проблема вже точно буде вирішена.

 • . 4

  У цих же цілях можна використовувати самий звичайний йод, який обов’язково знайдеться в будь-якій домашній аптечці. Необхідно змочити в антисептику ватяну паличку і гарненько припекти заважає родимку. Через кілька днів вона, на радість своєму власникові, непомітно відпаде. Також можна скористатися пекучими властивостями часнику, але для цієї процедури бажано брати молоді головки. Для початку подрібнити часник, а після готову кашку розмістити безпосередньо на родимці і зверху примотати бинтом. Повторювати такі дії тричі на добу, і вже через пару днів від неприємної родимки і сліду не залишиться.

 • . 5

  Родимка — це доброякісне утворення, однак перед тим як її видалити, рекомендується проконсультуватися з лікарем, щоб не спровокувати загострення серйозних захворювань. Сьогодні крім консервативного і народного є ще й хірургічний метод видалення родимок. Він забезпечують високий ступінь ефективності, а сама процедура займає всього пару хвилин. Але, незважаючи на це, люди продовжують застосовувати саме народні методи лікування, зайвий раз доводячи їх продуктивність. Наприклад, родима пляма легко видалити за допомогою часниково — усусного розчину, для приготування якого потрібно всього пару хвилин.

 • . 6

  Отже, видавити на землянку головку часнику, а після з отриманої кашки віджати сік. Отриманий часниковий концентрат змішати зі столовим оцтом в співвідношенні 1: 1, а після гарненько перемішати ліки. За допомогою ватної палички рясно змочити родимку готовим складом і не змивати водою. Повторювати такі дії можна мало не кожні півгодини, однак потрібно уважно стежити, щоб ліки не потрапило на шкіру, спровокувавши вкрай неприємний і болісний опік. Як правило, вже через три дні питання, як видалити родимку, перестає бути актуальним.

 • . 7

  Також для досягнення бажаного ефекту рекомендується поєднати лляне масло і розплавлений мед, а після, в готовому складі змочити бинт і прикласти до родимці у вигляді компресу. Через кілька хвилин зняти пов’язку і обробити родима пляма спиртом або горілкою. Виконувати такі компреси ще кілька днів, а результат не змусить себе довго чекати. Будь-який з вище вказаних народних рецептів дозволяє позбутися від висячих родимок і родимих плям у досить стислі терміни, так що варто прислухатися до народного лікування.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :