Як позбутися від рожевого лишаю; як позбутися позбавляючи на тілі швидко?

як позбутися від рожевого лишаю ; як позбутися позбавляючи на тілі швидко?

Вам знадобиться
 • Консультація у лікаря
 • Рослинні масла
Інструкція
 • . 1

  Рожевий лишай — це інфекційне шкірне захворювання, яке носить алергічний характер. Після зараження на шкірі з’являються рожеві плями з лупиться поверхнею, при цьому плями можуть бути овальної або круглої форми. Щоб дізнатися, як позбавитися від лишаю на тілі, треба проконсультуватися з лікарем або скористатися кількома простими порадами, докладно описаними в даній статті. До того ж народні методи повністю безпечні для здоров’я і допомагають за порівняно короткий проміжок часу повністю позбутися від лишаю.

 • . 2

  На сьогоднішній день точно не вдалося встановити причину появи рожевого лишаю, проте, стовідсотково відомо те, що провокує розвиток даного шкірного захворювання саме простуда. Найбільш часто від рожевого лишаю люди страждають з настанням весни, а також на початку осені. У тому випадку, якщо у людини дуже слабкий імунітет, тоді можлива поява рецидиву. І знову постає питання, як лікувати рожевий лишай, щоб повністю позбутися від цього захворювання?

 • . 3

  Важливо пам’ятати про те, що рожевий лишай є інфекційним захворюванням, тому може легко передаватися через речі хворого людини, наприклад, гребінець, мочалку або рушник. На самому початку розвитку захворювання з’являються плями на тілі — спочатку одна пляма, яке носить назву «материнське» і за розмірами воно схоже на невелику монетку. Буквально через тиждень або трохи більше, відбувається поява нових цяток рожево-жовтого або рожевого кольору. Найбільш рясне висипання з’являється на плечах, тулубі, стегнах, а також спині.

 • . 4

  У самому центрі цяток з’являється легке лущення шкіри і захворювання триває протягом 6 або 9 тижнів, а потім всі плями зникають самостійно. Однак, в цей період часу не рекомендується приймати ванни, дозволяється тільки митися під душем. Бажано щоб лікування рожевого лишаю проходило під контролем лікаря. Після появи негарних рожевих плям на тілі, їх необхідно регулярно змащувати різноманітними пастами і мазями, які повинен виписати лікар. Самостійне лікування, в результаті, може призвести тільки до поглиблення і без того важкої ситуації, а також сильного поширення інфекції.

 • . 5

  Під час лікування лишаю треба намагатися якомога рідше бути на сонці, а також носити одяг, виконану з натуральних матеріалів, повністю заборонена синтетика. Не варто забувати і про те, що повинно застосовуватися зовнішнє лікування, то є всі плями необхідно регулярно змащувати звіробійним, шипшиновим, персиковим, обліпиховою та іншими рослинними оліями. Дає позитивні результати і застосування розчинів Ромазулан, хлорфіліпт, а також сангвірітріна. Протягом усього дня плями рекомендується шість-сім разів змащувати яблучним оцтом. Під час проведення лікування рожевого лишаю, необхідно пити відвар або настій, приготований з кореня солодки, також лікувальне дію має і сироп солодки, який продається вже в готовому вигляді в аптеці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :