Як позбутися від розлучень на дзеркалі?

як позбутися розлучень на дзеркалі?

Вам знадобиться
 • Серветки з мікрофібри
 • Капронова тканину
 • Солона вода
 • Спиртовий розчин
 • Вологі серветки з оцтом
Інструкція
 • . 1

  Насамперед, потрібно зрозуміти, чому на дзеркальних поверхнях з’являються ці противні сірі плями. Варіантів кілька: або була використана брудна вода, або неякісне миючий засіб, або пил, сліди від лаку або жир були змиті недостатньо ретельно. Що стосується води, тут все просто — якщо не лінуватися і частіше міняти воду, то й проблеми не виникне. Що стосується миючих засобів, то підійде будь-яке перевірений засіб для миття вікон і навіть рідина для миття автомобільних фар. Головне, щоб вони не викликали алергії і не володіли різким запахом. Особливо це важливо, якщо в будинку є діти.

 • . 2

  А як позбутися розлучень, якщо нічого цього немає під рукою? Можна скористатися серветками для моніторів або вологими серветками з оцтом. Їх продають у спортивних магазинах разом зі спорядженням для походів (вони добре допомагають при укусах мошками та комарами). Фанатичні поборники чистоти, готові розщедритися на додаткові домашні девайси, можуть придбати спеціальний пилосос для мийки стекол. Втім, деяких особливо прискіпливих господинь і він не цілком задовольняє.

 • . 3

  Обов’язковою умовою при митті дзеркальних поверхонь є використання ганчірок з тканин без ворсу. Особливо хороший ефект дають серветки з мікрофібри. Але якщо і після них незрозуміло, як прибрати розводи, потрібно скласти в кілька разів марлю або капронові колготки і ретельно натерти висохлу дзеркальну поверхню.

 • . 4

  Ну, а самий перевірений роками і багатьма поколіннями господинь спосіб — мити дзеркала, як і вікна, просто чистою водою і протирати газетами. Але, по-перше, багато хто сьогодні просто не купують газет. А, по-друге, газетний папір містить свинець, і є небезпека, що дитина, наприклад, може наковтатися шкідливою друкарської фарби. Так що краще використовувати туалетний папір. Вибирати потрібно не саму м’яку, щоб вона не розшаровувалася. Інакше ефект буде зворотний бажаному.

 • . 5

  Відповідаючи на питання, як мити без розлучень, досвідчені господині рекомендують користуватися плоскою щіткою з гумкою, що нагадує двірники на автомобілі. Чим більше довжина щітки відповідає ширині дзеркала, тим вищий результат гарантований. Народні методи рекомендують використовувати солону воду або міцно заварений чай. Наносити рідини рекомендується капроновою тканиною. Крім того, прекрасно справляється з забрудненням будь спиртовий розчин: горілка, одеколон або лосьйон видалять плями від лаку для волосся і затуманення, яка часто з’являється на дзеркалах трюмо.

 • . 6

  Ці нехитрі прийоми підкажуть, не тільки як зробити дзеркала сяючими, але і як помити вікна без розлучень. Тому що догляд за всіма скляними поверхнями практично ідентичний. До речі, якщо потрібно, щоб дзеркало у ванній або вікна на кухні не запотівали, то після того як з них змиті пил і бруд, потрібно натерти їх кондиціонером для білизни або засобом для гоління. Засіб потрібно нанести на будь-яку безворсову тканину (краще всього лляну) і натерти скло до блиску.

 • . 7

  Таким чином, поєднуючи житейський досвід мам і бабусь з досягненнями сучасної хімії, додавши до цього терпіння і трохи зусиль, можна домогтися головного — по-справжньому блискучого результату.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :