Як позбутися від саден на обличчі, якщо завтра на роботу?

як позбутися саден на обличчі, якщо завтра на роботу?

Вам знадобиться
 • Календула
 • Чистотіл
 • Пантенол
 • Антисептичні пов’язки
Інструкція
 • . 1

  У повсякденному житті можуть відбутися різні неприємні ситуації, які можуть призвести до можливих травм. Найбільш великі і хворобливі з дрібних побутових травм є садна. Їх можна отримати, наприклад, при падінні. Найбільш часто вони зустрічаються у дітей, але дорослі також не застраховані від падінь. Особливо неприємно це, якщо наступного дня треба йти на роботу.

 • . 2

  Щоб прийняти належний вигляд перед роботою, потрібно знати, як позбутися саден. Щоб не було зараження, потрібно обробити руки дезінфікуючими засобами, а рану антисептиком. Для підсушування рани і шкіри навколо рани використовується стерильна серветка, а потім на рану накладається пов’язка з антисептичної маззю. Зверху накладається ще одна пов’язка з марлі і фіксується пластиром або бинтом. Такий спосіб дозволить швидше позбутися саден.

 • . 3

  Як не дивно, але не кожен знає, як обробити садно. У першу чергу її потрібно промити чистою водою, а потім залити перекисом водню, потім обробивши краї рани і саму рану зеленкою. Зеленка підсушує садно. На садно можна закласти тетрациклінової мазь і зверху перев’язати антисептичним бинтом. Ні в якому разі, не можна мазати свіжу рану йодом, так як це може призвести до опіку і довгому загоєнню.

 • . 4

  Найбільш неприємні в естетичному плані і по больових відчуттів — це садна на обличчі. Тому часті питання, пов’язані з тим, як прибрати садно на обличчі. Природно, що в першу чергу садно потрібно промити чистою водою і продезінфікувати. Після цього вона підсушується антисептичними серветками і наноситься засіб, який сприяє відновленню епітелію. Це в основному кошти, які містять провітамін В- 5. Якщо епітелій не відновився до кінця, але потрібно вийти, то можна використовувати тональний крем, але в міру, щоб не викликати роздратування.

 • . 5

  Багато задають запитання щодо того, як прибрати садна народними засобами. Для цього підходять настоянки календули або чистотілу. Щоб зробити настоянку календули, потрібно заповнити банку її квітками і залити соняшниковою олією, а потім виставити на сонці протягом 10 днів. Настоянку чистотілу можна робити на маслі і воді, заливши столову ложку сухого чистотілу окропом. Наполягати потрібно близько півгодини. Використання таких настоянок швидко загоює рани, не залишаючи слідів.

 • . 6

  Поряд з питаннями по прихованню слідів дуже поширені питання з приводу того, як вилікувати садна. Рана швидше заживає, якщо її не приховувати пов’язкою. Крім того, пов’язка може сприяти виникненню кровотечі, якщо вона присохне. Рана регулярно обробляється антисептиком. Для більш швидкого загоєння потрібно використовувати засоби, які відновлюють епітелій. До них відносяться, наприклад, Пантенол або мазь календули. Якщо рана глибока і довго не заживає, то потрібно звернутися до дерматолога-косметолога.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :