Як позбутися від самотності: причини самотності

як позбутися самотності: причини самотності

Вам знадобиться
 • Золота річ
 • Глибоке блюдо
 • Сіль
Інструкція
 • . 1

  Самотність-це перш за все це психологічне явище, стан душі людини, яке пронизує наскрізь, вганяє людину в депресію, роблячи його дні темними й сумними. Цікаво, що особистість, може відчувати самотність, не тільки коли у неї немає рідних, друзів, близьких, а й навіть у їх присутність. Чому? Все дуже просто. Людина висловлює, якусь думку чи ідею, але не знаходить підтримки, йому починає здаватися, що весь світ проти нього, виникає нерозуміння, і найчастіше він переживає це всередині себе, ні з ким не ділячись.

 • . 2

  Ось кілька способів, як позбутися самотності. Перш за все, необхідно запам’ятати, це почуття можна викорінити, тільки якщо людина сама цього хоче, бажання, ось що важливо. Коли в душу пробирається відчуття власної непотрібності, не треба залишатися одному, зібрати якомога більше друзів або сходити на веселий захід, це одне з рішень. Мислити позитивно, не давати негативним думкам засмічувати голову — ці прості правила залишать поганий настрій позаду. Звичайно, можна сказати, що говорити легше, ніж робити, але варто тільки змінити настрій, перенаправити мислення і незабаром все зміниться.

 • . 3

  Якщо все-таки є впевненість що спустошення душі виникає через впливу іншої людини, важливо знати, як зняти порчу на самотність. Наведення псування, це справа темна, зле, тому позбутися від нього допоможе щось світле, наприклад відвідування церкви. Похід протягом декількох днів у святу обитель, становлення свічок, подаяння жебракам, допоможуть почуттю пригніченості відступити. Якщо такий спосіб не увінчався успіхом, можна спробувати провести «золотий» обряд. Для цього необхідно взяти глибоке блюдо, наповнити його сіллю, рівно о дванадцятій ночі поставити в нього запалену свічку і вимовити такі слова: «Як свічка горить ясно, так і життя (ім’я людини) освітлюється. Всі нещастя його і гіркоти в сіль підуть і там залишаться. Амінь ». Потім слід взяти золотий предмет, що належить жертві псування, і три рази обнести його навколо полум’я свічки. Наговоренную золоту річ треба зберігати близько до тіла, а сіль у воді розчинити і виплеснути на перехресті.

 • . 4

  Варіанти на тему, як впоратися з самотністю, різні. Кожна людина вибере свій спосіб, і якщо задався метою, то обов’язково позбутися почуття самотності, нехай для цього і потрібно час. Життя одне і провести її в ув’язненні свого розуму було б неправильно, не варто копатися в собі, вишукуючи вади, навколо досить цікавих речей, які заповнять душу і голову, варто тільки їм це дозволити.

 • . 5

  Іноді все ж людина незалежно від свого бажання і старань залишається один. Як жити на самоті, це просто неможливо, тому слід заповнити свій вільний час. Залишаючись будинку, можна послухати улюблену музику, подивитися добрий фільм, порадувати себе кулінарними шедеврами, головне знайти заняття до душі. Але все ж краще проводити час на людях, похід в кіно, кафе, поїздка в аквапарк, хороші ліки від самотності.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :