Як позбутися від синяка на носі?

як позбутися синця на носі?

Вам знадобиться
 • Компрес
 • Трави
Інструкція
 • . 1

  Справитися з неприємністю у вигляді синця в області носа цілком реально. Головне грамотно підійти до її вирішення. Вибір того чи іншого засобу залежить від кількості часу, який встиг пройти з моменту отримання травми. Наприклад, встиг сформуватися синяк на носі, як позбутися від нього в даному випадку? Відповідь: застосовувати гарячі компреси на протязі доби через кожні півгодини. В особливо складних випадках лікування продовжується до двох — трьох діб. Компрес накладається таким чином: береться шматок чистої щільної тканини (чудово підійде махровий рушник) і просочується або гарячою водою, або, що ще ефективніше — трав’яним відваром. Останній можна приготувати з використанням трав, що володіють антисептичною і ранозагоювальну дію: ромашка, подорожник і так далі.

 • . 2

  А от як лікувати синці і забої, відразу після їх утворення? У першу чергу слід прикласти до них що — або холодне: лід, то ж рушник, намочений в прохолодній воді. Не можна сказати, що ці маніпуляції дозволять повністю уникнути посиніння шкіри, але обширність пошкодження знизять виразно. Корисний у питанні вирішення проблеми, як зменшити синяк, лист подорожника. Його необхідно промити, надрізати в декількох місцях і докласти до удару. Мова тільки про рослини, які ростуть далеко від міста і автомобільних трас. Процедура охолодження повинна проводиться на протязі двадцяти хвилин як мінімум. При цьому варто стежити за тим, щоб компрес залишався холодним. У випадку з подорожником, рекомендується міняти лист кожні п’ять — шість хвилин. Ще один дієвий засіб — натертий на тертці картоплю. Його прикладають до гематомі хвилин на тридцять.

 • . 3

  Розглянута ситуація не так критична, як здається. Набагато складніше розібратися з тим, як лікувати синець під нігтем, наприклад. А з забоєм на носі все набагато простіше. Особливо, коли під рукою є яке або спеціально розроблене для цього засіб. Буде незайвим забігти в аптеку і запастися одним з таких на всякий випадок. А випадки бувають різні. З’явитися можуть синці від прищів, як позбутися від подібної напасті? Та так само: холодні або гарячі компреси, мазі, народні засоби. У профілактичних цілях краще довірити усунення прищів досвідченого косметолога. Він зуміє провернути все таким чином, щоб шкіра стала чистою, гладкою і сяючою. Поява синців в результаті незначних забоїв має насторожити. Цілком можливо, що в організмі не вистачає вітамінів групи С.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :