Як позбутися від скромності хлопцю при зустрічі з дівчиною?

як позбутися скромності хлопцю при зустрічі з дівчиною?

Вам знадобиться
 • Психологічні тренінги
 • Семінари
 • Література психологічного штибу
Інструкція
 • . 1

  Хоч скромність і не є суто чоловічою якістю, але багато хлопців від цієї своєї особливості характеру дуже страждають. Було б правильніше розділити поняття скромність, сором’язливість і закомплексованість, це не зовсім одне і теж. У той час, як скромність прикрашає, навіть чоловіків, невпевненість у собі і вантаж комплексів просто отруюють життя. Ці якості заважають не тільки в особистому житті, але і є гальмом у кар’єрному зростанні.

 • . 2

  Як позбутися від скромності хлопцю і чи варто взагалі це робити адже це душевне якість досі в ціні? Мало кому подобаються відверті нахаби. Скромність і впевненість у собі речі не взаємовиключні. Хлопець, що поєднує їх у собі, просто знахідка для дівчини. Наочний приклад, Атос з відомого роману Дюма. Сплав благородства, скромності і впевненості в собі. Так що, перш ніж почати працювати над собою, необхідно задуматися над тим, який образ найближче.

 • . 3

  Перш ніж почати роботу над собою, необхідно проаналізувати свій характер і розкласти його на складові. Кожній рисі характеру, яка не влаштовує потрібно підібрати найбільш виграшний соус. Як позбутися від скромності і головне, навіщо це робити, якщо вона є невід’ємною рисою характеру? Наприклад, скромність і мовчазність можна подати як загадковість і вміння слухати. Найголовніше позбутися комплексів, і не вступати в конфлікт із самим собою. Не потрібно намагатися грати чужу роль, оточуючі це бачать. Коли скромний сором’язливий юнак, щоб познайомитися з дівчиною одягає маску напористого мачо, то виглядає це, щонайменше, комічно. Дівчата дуже чуйні до фальші, і відмова в цьому випадку неминучий.

 • . 4

  Брехня ніхто не любить, і будь, навіть самий сором’язливий хлопець, знайде свою половинку, якщо буде самим собою, витрачати життєві сили ламати себе, і постійно думати як вбити в собі скромність, не потрібно. Дівчата теж бувають різні, у кожної свій темперамент, і спокійні скромні хлопці обов’язково будуть гідно оцінені. А попрацювати над собою, позбутися комплексів і розвинути бажані риси характеру можна за допомогою спеціальних психологічних тренінгів і семінарів.

 • . 5

  Дуже популярна зараз різна література психологічного толку, яка допоможе по-новому поглянути на себе, навчить сміливіше спілкуватися з людьми, розповість, як побороти скромність, якщо вона заважає жити. Плюсом буде вивчення різних тем, т. к. це розвиває загальний кругозір і дає можливість підтримати будь-яку розмову. Ерудовані цікаві люди подобаються всім, і дівчатам в тому числі. Якщо є почуття гумору, то цей факт може бути додатковим козирем, потрібно тільки подолати хвилювання і позбутися від почуття ніяковості.

 • . 6

  Найважче при спробі познайомитися з дівчиною, це подолати боязкість і зробити перший крок. Як подолати скромність, заспокоїтися і взяти себе в руки? Для цього потрібно спробувати відновити дихання, втихомирити скажено посилене серцебиття і подумати про дівчину, як про просту людину, такому як мама або сестра, адже спілкування з цими жінками не складає проблеми. Зрештою, навіть якщо буде отримано відмову, не варто це приймати як особисту поразку і ще більше замикатися в собі. Нехай це буде чимось на зразок тренування, адже чим більше тренуєшся, тим краще буде результат.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :