Як позбутися від співробітника, який постійно на лікарняному?

як позбутися від співробітника, який постійно на лікарняному?

Вам знадобиться
 • Лікарняний лист
 • Заява
Інструкція
 • . 1

  У кожного роботодавця закінчується терпіння, коли працівник часто прогулює роботу. Тоді у нього виникає бажання звільнити працівника, що постійно знаходиться на лікарняному. Роботодавець починає замислюватися про те, як позбавитися від співробітника законно. Таке звільнення — справжній головний біль для будь-якого директора, т. к. працівник на лікарняному не може бути просто так уявлень, це дія тягне за собою штрафи та повістку до суду.

 • . 2

  Кожен роботодавець готовий платити співробітникові, сумлінно виконує свої обов’язки. Директор будь-якої організації, зіткнувшись з проблемою недобросовісних працівників, хоче зрозуміти, як контролювати співробітників. Є можливість звільнити співробітника, який перебуває на лікарняному, в тому випадку, якщо організація оголосила про свою ліквідацію. Однак співробітників потрібно завчасно сповіщати про це за два місяці.

 • . 3

  Для контролю над працівниками та їх діяльністю потрібно скласти графік роботи співробітників. До того, як скласти графік роботи співробітників, потрібно врахувати робочі години організації та змінний графік. Враховуючи години роботи, потрібно визначити конкретні обов’язки і обсяг роботи кожного працівника. Після складання графіка працівники почнуть відповідальніше ставитися до відвідування і виконання своїх обов’язків.

 • . 4

  Навіть після складання графіка роботи деякі працівники продовжують брати лікарняні листи і не ходять на роботу. Уточнити про те, як звільнити співробітника на лікарняному, можна в Трудовому кодексі РФ. Бувають ситуації, коли сумлінний працівник сам пише заяву про звільнення, т. к. усвідомлює серйозність того, що відбувається. Але якщо працівник цього не робить, тоді доводиться вдаватися до певних заходів, щоб звільнити його.

 • . 5

  Роботодавцю слід зв’язатися з працівником і постаратися домовитися, щоб він сам звільнив робоче місце, написавши заяву про звільнення. Якщо працівник після бесіди з роботодавцем продовжує займати робоче місце, то доведеться чекати до того, поки не закінчиться термін, зазначений у трудовому договорі. Таке звільнення не відноситься до вагітних жінок. Звільнення вагітних може бути тільки в разі їх письмової згоди. Законодавство РФ забороняє звільняти вагітних співробітниць.

 • . 6

  Звільнення працівника, який надав довідку про інвалідність або непрацездатності, можна здійснити після оплати бюлетеня. Для того щоб була проявлена максимальна працездатність, потрібно знати, як навчити співробітників. Потрібно визначити методи навчання персоналу, при цьому потрібно враховувати спеціальність кожного працівника окремо. Виявляючи індивідуальний підхід до працівників організації, можна домогтися успіху як у бізнесі, так і в управлінні. У всіх випадках потрібно створювати в організації такі умови і атмосферу, щоб працівник ходив на роботу із задоволенням. А недобросовісні і здорові працівники, які перебувають на лікарняному, і надали фальшиві довідки, можуть бути оштрафовані або притягнуті до кримінальної відповідальності.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :