Як позбутися від відбитків пальців назавжди?

як позбутися відбитків пальців назавжди?

Вам знадобиться
 • Пензлик
 • Інструкція
Інструкція
 • . 1

  Як позбутися від відбитків пальців. Теоретично це неможливо. Це не тільки папілярний візерунок, а й шрами, і опіки і т. п. Пошкоджене місце заростає рубцями, вони потім залишаються на рельєфі предметів, до яких доторкалися пальці. Позбутися від відбитку пальців можна тільки в тому випадку, якщо пересаджувати шкіру на пальці з іншого місця тіла. В 19-му столітті жив злодій, який зробив операцію з пересадки на пальці шкіри з грудної частини тіла. Пошуками злочинця довго займалися, але не змогли знайти, оскільки на грудній шкірі немає папілярних ліній і, природно, вона не може залишити відбитків.

 • . 2

  Як видалити відбитки пальців. Від матеріалу предмета, до якого торкалися пальці людини, залежить метод видалення відбитків пальців. Зі скла видалити відбитки пальців можна за допомогою розчину води з лимонним соком. Розчин нашатирного спирту у воді допоможе стерти відбитки пальців з полірованої поверхні меблів.

 • . 3

  Як включити сканер відбиток пальців. Сканери відбитків пальців налаштовані на багатьох комп’ютерах і телефонах. Для того, щоб включити сканер відбиток пальців, необхідно, щоб на комп’ютері було маленьке віконце сканування. Включити його можна через панель управління.

 • . 4

  Як стерти відбитки пальців. Спосіб видалення відбитків пальців залежить від матеріалу, до якого торкалися пальці. Для того, щоб стерти відбитки пальців, наприклад, з глянцевого паперу, знадобиться ретельно протерти поверхню шматком замшевої тканини.

 • . 5

  Як знайти відбитки пальців. Щоб знайти відбитки пальців на гладкій поверхні, потрібно використовувати косо падаюче освітлення. Треба направити промінь світла на предмет під відповідним кутом. При виконанні процесу потрібно бути максимально акуратним і уважним, щоб не залишити на предметі відбитки своїх пальців. У цьому випадку, якщо є відбитки пальців, то вони будуть добре видні. Для виявлення відбитків на вологих поверхнях користуються спеціальним розчином аерозоль «SPR».

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :