Як позбутися від висячих родимок: лікування, видалення

як позбутися висячих родимок : лікування, видалення

Вам знадобиться
 • Думка лікаря
 • Сік чистотілу
 • Картопля
 • Сік кульбаби
 • Коланхое
 • Оцтова кислота
Інструкція
 • . 1

  Думка лікаря. Родимки не завжди мають привабливий вигляд, і часом від них хочеться позбутися, а для цього існує декілька способів. У першу чергу слід записатися на прийом до онколога і вислухати його думку, а вже потім визначаться зі способом видалення неестетично висячої родимки. Нерідко крім візуального огляду, лікар радить здати аналізи і зробити біопсію, таким чином можна ще й визначити оптимальний метод видалення родимки. Діючи, таким чином, можна підстрахуватися на випадок переродження клітин, а якщо в ході дослідження буде виявлений рак, то буде призначено відповідне лікування.

 • . 2

  Сік чистотілу. Роздумуючи над тим як позбутися висячих родимок, слід скористатися соком чистотілу. Його можна придбати в аптеці або зробити самостійно, так як ця рослина росте в городах і лісах, і, знаючи, як воно виглядає, не важко буде його відшукати. Соком чистотілу необхідно обробляти родимки кожен день, з часом родимка зменшиться в розмірах, а потім і зовсім пропаде. При роботі з соком чистотілу, необхідно дотримуватися запобіжних заходів, не допускаючи його попадання на шкіру, оскільки він отруйний. Зберігати засіб слід в темному, недоступному для дітей місці.

 • . 3

  Картопля. Народна медицина на питання про те, як позбавитися від родимок, радить скористатися картоплею. Необхідно подрібнити сиру картоплю, після чого цю кашку слід покласти в целофан і прикласти до родимці, від якої потрібно позбавитися, компрес можна буде зафіксувати лейкопластиром. Зняти пов’язку можна буде тільки по закінченні 12 годин. Щоб повністю позбутися родимки знадобитися зробити приблизно 8 процедур. Таким же чином, можна робити компрес з коланхое, тільки накладати новий потрібно буде через кожні 6 годин. Повне видалення родимки відбувається через 5 днів, а в деяких випадках і раніше.

 • . 4

  Сік кульбаби і часнику. Перед тим як прибрати родимку, слід видавити з часнику сік і протирати їм новоутворення двічі на день до тих пір, поки воно не зникне. Як правило, щоб повністю позбутися від родимки потрібно два тижні. Також можна протирати висячу родимку і соком кульбаби. Дану процедуру слід робити кілька разів на день, поки новоутворення не зникне.

 • . 5

  Оцтова кислота. Для позбавлення від родимки потрібно розвести оцтову кислоту приблизно до 12% і протирати їм їх двічі на день. Поступово родимки почнуть сохнути і відпадуть. Важливо пам’ятати, що не слід для прискорення ефекту використовувати нерозбавлений оцет, оскільки в цьому випадку буде тільки опік шкіри.

 • . 6

  Косметичні салони. Якщо дізнатися, як з’являються родимки, то можна запобігти їх розвиток. Але якщо вже вони з’явилися, то для якнайшвидшого позбавлення від цієї напасті, слід звернутися в косметичний салон. Там можуть порадити, який спосіб буде краще і безболісніше. Якщо родимка доставляє дискомфорт і народжує комплекси, то від неї слід позбутися, і краще вибрати найбезпечніший спосіб, що не шкодувати про наслідки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :