Як позбутися від волосся на руках?

як позбутися від волосся на руках?

Вам знадобиться
 • Верстат і піна для гоління
 • Крему
 • Епілятор
Інструкція
 • . 1

  Кожна жінка хоче виглядати красиво і привабливо, не тільки для свого чоловіка, але і для себе коханої, і що тільки для цього не робиться. Однією з найважливіших проблем всіх жінок є волосся на верхніх і нижніх кінцівках, а також на делікатних частинах тіла. Звичайно підвищена «волосатість» також спостерігається і у чоловіків, тільки вони цього надають менше значення, ніж слабка стать. Напевно, просто тому, що для багатьох жінок «волосатость на чоловічому тілі» — це ознака сексуальності, а на жіночому тілі — ознака недоглянутості та байдужості до свого зовнішнього вигляду. Так все ж, як позбутися зайвого волосся, які методи ефективні? Існує кілька способів, як позбутися від волосся на руках за допомогою депіляції.

 • . 2

  Позбутися від зайвого волосся можна за допомогою звичайного верстата і піни для гоління. Але головне пам’ятати: чим більше волосся голишся, тим швидше вони ростуть і грубіше стають. Приклад: щетина на чоловічому обличчі. А якщо щетина буде на руках? Звичайно ж, не можна цей метод назвати ефективним, так як на наступний день доведеться заново йти у ванну кімнату, діставати верстат і робити все по новій. Але знову ж, це все індивідуально, є й такі люди, у яких волосся ростуть дуже повільно.

 • . 3

  Також можна використовувати спеціальні креми і гелі для депіляції, які можна придбати в будь-якому косметичному магазині. Перед використанням потрібно дуже уважно прочитати інструкцію по застосуванню, а також зробити контрольний тест на алергічну реакцію. Цей метод, як і гоління, не можна назвати самим практичним.

 • . 4

  Суть вище перерахованих методів, це видалення стрижня волосся, а не цибулини, тобто депіляція. Звичайно ж, мінусів у цих способів, більше ніж плюсів. Також є кілька способів, як позбутися від волосся на руках за допомогою епіляції. Нагадаю, що епіляція — це процедура, за допомогою якої відбувається видалення, як стрижня, так і цибулини волоска.

 • . 5

  Одним з методів епіляції є ваксинг, тобто застосування гарячого бджолиного воску. Ця процедура досить болюча, особливо в перші рази, але ефективна. Для того щоб провести цю маніпуляцію будинку, знадобиться баночка натурального бджолиного воску, дерев’яна лопаточка, з індикатором, і паперові смужки. На водяній бані потрібно підігріти віск. Озброївшись спеціальною лопаткою, потрібно тонким шаром розмазати віск по поверхні однієї руки, після чого, зверху на віск необхідно щільно покласти паперову смужку. Через деякий час, як віск охолоне, потрібно відірвати смужку. Відривати смужку необхідно різким рухом, проти росту волосся. Перед ваксингом бажано прийняти душ.

 • . 6

  За допомогою цього методу, волосся на руках виростають приблизно через 5 — 6 днів, а у деяких жінок руки гладкими залишаються і в перебігу тижня. Знову ж, хочеться підкреслити, що використання готових воскових смужок не дають такий ефект.

 • . 7

  Епіляція за допомогою електричного епілятора також є досить ефективним методом видалення непотрібних волосків на тілі. Сучасні епілятори продаються з різними насадками, які дозволяють зробити процедуру менш болючою.

 • . 8

  Одним з найбільш новомодних способів видалення волосся на руках та інших частинах тіла є шугарінг. Шугарінг — це косметичний метод, при якому видалення волосся відбувається за допомогою густого цукрового сиропу. Перевага цього методу в тому, що він дозволяє захопити волоски від 2 мм. Звичайно ж, таку процедуру бажано робити у фахівців в косметичних центрах. Ефект тримається протягом 2-х — 3-х тижнів.

 • . 9

  Епіляція лазерним променем і фотоепіляція — це два найбільш безболісних, швидких і ефективних методу. Шкіра гладкою залишається в перебігу 3-х місяців. Але у них, як і у всіх попередніх методів є свої недоліки. По-перше, це поява пігментних плям, що може призвести до онкологічних захворювань. По-друге, це висока вартість процедур. Також ці процедури не слід робити влітку. Перед тим, як вибрати відповідну процедуру бажано проконсультуватися з фахівцем, який докладно пояснить всі плюси і мінуси кожної процедури, також індивідуально підбере її під свого клієнта.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :