Як познайомитися в мережі з нормальним чоловіком?

як познайомитися в мережі з нормальним чоловіком?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Вихід в Інтернет
 • Гарний настрій
Інструкція
 • . 1

  У наш вік комп’ютерних технологій люди частіше спілкуються не в реальному житті, а в мережі. Саме в Інтернеті багато користувачів намагаються знайти також і свою другу половинку. Особливо часто користуються цим способом жінки. До речі, познайомитися в мережі з нормальним чоловіком цілком реально. Для цього потрібно лише знати, за якими ознаками в Інтернеті його слід шукати. Як познайомитися в мережі вдало, і не розчаруватися?

 • . 2

  Варто відзначити, що для цієї мети слід вибирати не спеціальні сайти знайомств, а самі звичайні соціальні мережі. Все тому, що тут у людей, як правило, реальність анкети перевірити дуже просто. До того ж чоловіки в соц. мережах не переслідують мети познайомитися, а просто спілкуються зі своїми друзями і людьми з подібними інтересами. Наприклад, обговорюють, як зробити мережу видимій та інші всілякі інтернет-секрети.

 • . 3

  Для початку слід уважно вивчити анкету вподобаного чоловіка. Відшукати його можна просто в загальному пошуку. Варто звертати увагу на кожну дрібницю: статуси, які він публікує, відео, які дивиться, групи, в які вступає. Так, наприклад, серед відео-записів самого звичайного на вигляд чоловіка можна виявити порно або будь-які жорстокі ролики.

 • . 4

  Щоб вдало зав’язати знайомство, слід також поставити на аватарку свою кращу фотографію. Можна зробити нове фото або ж відсканувати свій улюблений друкований знімок. А як підключити принтер по мережі або сканер, сьогодні знає практично кожен. Якщо дівчина соромиться, то починати знайомство можна і зовсім без реальної фотографії. Потім в процесі спілкування вона зможе вирішити, чи хоче показати своє фото новому знайомому. Якщо відповідь буде позитивною, то відправити співрозмовникові фотографії можна самими різними способами. Про те, як передати файли по мережі, можна прочитати в будь-якому поштовому сервісі.

 • . 5

  Крім анкети дуже важливо звернути увагу на коментарі чоловіка та його записи на різні теми. Безліч граматичних і лексичних помилок, використання мату і лайливих слів, а також неповагу до співрозмовника відразу продемонструє його справжнє обличчя. Знайомство з такою людиною навряд чи сподобається дівчині.

 • . 6

  Отже, дізнавшись, як налаштувати підключення по мережі і увійшовши в Інтернет, можна починати знайомство. Якщо у чоловіка пристойна анкета, реальні фото, він грамотно і культурно висловлює свої думки, можна написати йому перше повідомлення. Не варто починати знайомство з банального вітання і питання про його справах. Краще почати з компліменту, наприклад, що стосується музичного смаку чоловіки. Побачити улюблені пісні вподобаного людини легко можна в його особистих аудіозаписах на сторінці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :