Як познайомитися з дівчиною: поради Казанови

як познайомитися з дівчиною: поради казанови

Вам знадобиться
 • Спокій
 • Цілеспрямованість
Інструкція
 • . 1

  Як часто ви стикалися з такою ситуацією, що бачили красиву дівчину на вулиці і не могли підійти і поспілкуватися з нею? Я думаю, що досить часто, враховуючи те, що в наш час всі звикли спілкуватися через всілякі інтернет чати і по телефону. Для того, щоб цього не повторилося, ми розповімо, як познайомитися з дівчиною.

 • . 2

  По-перше, всі майстри пікапа стверджують про те, що з дівчиною можна почати фліртувати ще до того, як ви познайомитеся. Більш того, флірт може стати відмінним способом знайомства. Також, не варто думати про те, що вона відразу стане вашою. Потрібно встановити для себе обмеження і чекати відповідного моменту для наступного кроку. При першій розмові з нею не потрібно хвилюватися, говорити потрібно невимушено, так, як ніби ви зустріли вашого друга.

 • . 3

  При спілкуванні з дівчиною потрібно поменше розповідати їй про себе, а більше ставити їй питань. Найголовніше, не просто пропускайте повз вуха все, що вона говорить, а запам’ятовуйте. Це з часом зіграє вам на руку, коли ви, наприклад, купіть їй її улюблені квіти. Якщо вже вона буде ставити питання вам, то потрібно не брехати і сильно не перебільшувати, щоб не викликати роздратування.

 • . 4

  Потрібно також постійно стежити за тим, як дівчина себе веде. Постійно слід підтримувати з нею візуальний контакт, але в той же час не тиснути на неї своїм поглядом. Якщо дівчина зменшила відстань між вами, то потрібно теж приступати до дій. Торкніться легенько її плеча або руки, щоб затягти її. Якщо все пройде вдало, то не забудьте взяти у неї номер телефону або відразу домовтеся про зустрічі. Такі поради, як домогтися успіху вам обов’язково допоможуть.

 • . 5

  Якщо ж у вас ніяк не виходить познайомитися з особою жіночої статі, тоді, пора пошукати поради як змінити життя. Можете бути впевнені на сто відсотків про те, що дівчата люблять забезпечених хлопців, які багато чого досягли в житті. Багатьох з них навіть не відлякує те, що у чоловіка може бути дружина, і вони активно слухають всі поради, як захопити дорослого одруженого чоловіка.

 • . 6

  Це основні поради, як стати щасливим, так, як багатьом відомо те, що в дівчатах щастя. Саме важливо при цьому те, що вона може не просто стати вашим супутником по життю і подарувати вам щастя спільного проведення часу, але і змінити вас в кращу сторону, що в свою чергу, є дуже великим плюсом. Головне це те, щоб ви самі захотіли цих серйозних для вас змін.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :