Як працювати у відділі досліджень і розробок?

як працювати у відділі досліджень і розробок?

Вам знадобиться
 • Диплом про відповідну освіту
 • Бажання постійно розвиватися
Інструкція
 • . 1

  Робота в відділ досліджень починається з ідеї або концепції нового продукту (або удосконалення старого). На фазі дослідження технологи прораховують, чи може ця ідея бути реалізована. Ця фаза включає пошук патентів, дослідження товарів, вироблених конкуруючими фірмами, аналіз попередніх досліджень в даній області. Якщо ідея виявляється життєздатної, починається стадія розробки. На цій стадії в ході лабораторних і польових експериментів створюється і випробовується прототип процесу або продукту.

 • . 2

  Як тільки вдалий прототип отриманий, продукт запускають у дрібносерійне виробництво. Потім його роздають споживачам і проводять опитування. Результати цих тестів допомагають поліпшити якість продукту до того, як почнеться серійне виробництво.

 • . 3

  Хто працює у відділі дослідження та розробок? Технологи, вчені і менеджери зазвичай працюють в дослідницьких лабораторіях, проектних бюро або експертних лабораторіях. Всі вони працюють у тісному контакті, так як результат їх діяльності залежить один від одного. Залежно від особливостей виробництва у відділах досліджень і розробок можуть працювати різні фахівці. Наприклад, якщо компанія займається виробництвом хімікатів, косметики або ліків, то в ній працюють фахівці з галузі хімії, хіміки-технологи, біохіміки.

 • . 4

  Щоб працювати у відділі досліджень і розробок, необхідно мати як мінімум диплом спеціаліста або бакалавра. Перевага віддається людям з досвідом роботи в галузі технології і виробництва. Хоча технологи працюють в основному в умовах лабораторій, їм іноді доводиться проводити польові випробування, а також відвідувати конференції та зустрічі з іншими членами колективу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :