Як працювати з піною акуратно?

як працювати з піною акуратно ?

Вам знадобиться
 • Монтажна піна
 • Балон
 • Відповідні умови
Інструкція
 • . 1

  Монтажна піна — будівельний матеріал, що отримав останнім часом великий попит. Піна, розширюючись, здатна закривати щілини і порожнечі. Працівники, будівельники або люди, що вирішили зайнятися ремонтом, не можуть обійтися без монтажної піни. Піна потрібно для закладення щілин між навколо віконних рам і дверей, там, де потрібна герметизація. Використання піни, скорочує витрати і зберігає сили і час. Як же працювати з піною? . Для роботи з піною необхідно одягнути стару, брудний одяг і одягнути рукавички, так як від рук піна очищається болісно.

 • . 2

  Перед заповненням щілин, необхідно обробити поверхню. А саме, змочити підлогу, стіни, або стелю водою, так як піна піде на користь тільки тоді, на вулиці висока температура і підвищена вологість. 3). Перед подачею піни, необхідно підготувати балон. Для цього потрібно: помістити балон з монтажною піною, перед використанням, в теплу воду. Потім, ретельно струснути, для створення однорідної маси. . Після, можна задатися питанням: як вивести монтажну піну? Для цього потрібно перевернути балон і зняти ковпачок. Якщо піна дуже рідка, то це означає, що балон погано струснули.

 • . 3

  Так як, монтажна піна має дивну властивість багаторазово збільшуватися в розмірі, то слід наносити її знизу вгору (при вертикальних щілинах). Потрібно не заповнювати нею весь простір, а тільки 2 / 3. Але якщо піни, після застигання, буде в надлишку — нічого страшного, її можна буде обрізати ножем. Якщо монтажна піна не надто хорошої якості, то варто звернутися в компанію з питанням як роблять монтажну піну у вашій компанії. . Після нанесення, піна застигає 8:00, для якнайшвидшого застигання, можна сприснути піну з пульверизатора. Піна ненавидить прямих сонячних променів!

 • . 4

  Після висихання, в більшості випадком, необхідно закрити монтажну піну. Як покриття може служити: шпаклівка, герметик і фарба. Приступати до закриття швів можна тільки після повного висихання монтажної піни! Щоб не задаватися питанням: як очистити піну з одягу, потрібно пам’ятати, що при роботі з монтажною піною необхідно: одягнути стару, брудний одяг, який не шкода буде викидати після роботи.

 • . 5

  Варто зауважити, що монтажна піна нічого спільного не має з піною для миття. Їх склад і властивості, і навіть функції різні. Звичайна пінка служить для миття посуду, підлог, вікон, машин і так далі. А монтажна пінка згодиться тільки в будівництві. І тому, в цій статті не висвітлюється тема — як зробити піну для миття. Виходячи з усього вище перерахованого, можна зробити висновок: монтажна піна міцно увійшла на російський ринок будівельних матеріалів, до того ж вона добре себе зарекомендувала, і зрушила на задній план всі матеріали, що використовуються до неї.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :