Як працює мережа інтернет: цікаві факти

як працює мережа інтернет: цікаві факти

Вам знадобиться
 • Базові комп’ютерні навички
 • Доступ до інтернету
 • Модем
 • Бажання зареєструватися
Інструкція
 • . 1

  Перед тим, як приступити до роботи з інтернетом, потрібно мати невелике уявлення про те, що це таке і як працює мережа інтернет. Персональний інтернет, яким людина користується будинку відправляє запит на сервер, звідки йде вся інформація. Сервери — це потужні комп’ютери, які містять всю інформацію і в будь-яку секунду можуть відправити відповідь на запит персонального комп’ютера.

 • . 2

  На сьогодні дуже популярні стали соціальні мережі, де люди зі всього світу можуть в режимі онлайн спілкуватися один з одним. Тому, багатьох цікавить питання як зайти в соціальні мережі. Для цього потрібно всього лише зареєструватися на такому сайті, запам’ятати свій логін і пароль і насолоджуватися спілкуванням зі своїми знайомими. Це дуже просто, на сьогодні така процедура безкоштовна, тому будь-яка людина може створити в інтернеті свій аккаунт.

 • . 3

  Також, багатьох цікавить питання, як налаштувати мережу через модем, щоб під’єднати кілька комп’ютерів вдома. Для цього потрібно на першому комп’ютері через вхідні підключення знайти нове, а на другому створити це підключення і ввести всі дані першого комп’ютера, включаючи ім’я і пароль, які були введені на ньому при налаштуванні вхідного підключення. Після цього потрібно включити телефонне підключення і відправити дзвінок на перший комп’ютер і Ваша мережа вже налаштована.

 • . 4

  Можливості інтернету дуже великі, тому для підключення деяких аксесуарів його теж можна використовувати. Дуже часто, користується попитом питання, як підключити принтер через мережу. Для цього потрібно через майстра установки принтера вказати поле, де буде написано Мережевий принтер і підключитися. Після цього з’явиться список всіх мережевих принтерів і можна їх сміливо використовувати.

 • . 5

  Інтернет може робити дивовижні речі, в будь-який момент можна дізнатися цікаву інформацію, подивитися новини, послухати музику, скачати або ж подивитися кіно, поговорити зі своїми знайомими, навіть в режимі відео. В інтернеті можна знайти нових друзів, тому потрібно знати, як знайомитися в мережі. Це дуже легко і просто, через соціальні мережі можна вийти на будь-якої людини, подивитися його дані, фотографії, написати і почати спілкування. Інтернет відкриває перед людиною величезні нові можливості, які з кожним днем все збільшуються і збільшуються.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :