Як правильно їсти горіхи і не набирати вагу?

як правильно їсти горіхи і не набирати вагу?

Вам знадобиться
 • Сковорода для смаження горіхів
 • Ємність з окропом
 • Стакан для кокосового молока
Інструкція
 • . 1

  Оскільки горіхи містять в собі багато калорій, ті, хто сидить на дієті, з підозрою до них ставиться. Така позиція необгрунтована: горіхи можна їсти і не переживати за свою фігуру. Вчені проводили дослідження і зробили висновок, що горіхи навіть допомагають скинути зайві кілограми! Так що ж потрібно робити і як правильно їсти горіхи щоб не набрати вагу?

 • . 2

  Вчені говорять, що якщо вважати денний порцією 6 волоських горіхів або 20 мигдальних, то можна з’їдати від ½ до порції або двох порцій на день без ризику набрати вагу. Горіхи, до того ж, добре насичують. Так, наприклад, кедрові горіхи сприяють підвищенню в організмі холецистокініну та інших речовин, які посилають в мозок інформацію, про те що організм наситився. У результаті цього проходить відчуття голоду.

 • . 3

  Є кілька варіантів того як приготувати кедрові горіхи. Можна посмажити їх. Для цього потрібно очистити ядра, зняти шкірку, а потім покласти їх на сковорідку і смажити протягом декількох хвилин. Також можна варити кедрові горіхи протягом чверті години. Кедрові горіхи можна додавати в різні страви, наприклад в салати.

 • . 4

  Один з видів горіхів — кокосовий, але багато хто не часто купують ці горіхи, оскільки не вміють їх розбивати і взагалі не знають, що з ними робити. Під час вибору кокоса, його потрібно оглянути, щоб він був цілий, без тріщин. Потім потрясти. Якщо буде чутно як всередині кокоса бовтається сік, значить це хороший кокос, його можна купувати. Щоб розбити кокос, достатньо взяти його в руку, і, тримаючи його в руці, бити по ньому молотком. Не слід бити сильно. Наполегливими ударами треба бити кокос до тих пір, поки на шкаралупі не з’являться тріщини і вона сама не відстане. Після того, як кокос розбитий слід подумати какесть кокосовий горіх? Коли шкаралупа відстала від шкірки, можна просто зрізати верхівку кокоса і вилити сік. А вже потім кокос можна нарізати і без проблем є.

 • . 5

  Як зберігати очищені горіхи, кокосові або які-небудь інші, адже кокосове молоко може зіпсується всього за добу. Найкраще зберігати кокос в замороженому вигляді. Якщо необхідно зберегти очищені грецькі горіхи, потрібно відібрати лише цілі ядра, покласти їх в герметичну ємність і поставити в холодильник.

 • . 6

  Ще один момент — чи варто мити горіхи? Безумовно варто. Але як мити горіхи правильно? Якщо це волоський горіх, то можна помити кожен горіх під теплою водою, а потім висушити на сковороді або в мікрохвильовій печі, або ж можна покласти горіхи в окріп на півгодини. Тоді горіхи будуть легше відкриватися. Слід пам’ятати, що горіхи дуже поживні і корисні, але тільки якщо вживати їх правильно, попередньо обробивши, то можна їх їсти не нашкодивши свою фігуру.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :