Як правильно брати китайські палички?

як правильно брати китайські палички ?

Вам знадобиться
 • Китайські палички
 • Поради
 • Інструкція
Інструкція
 • . 1

  Китайські палички та інструкція щодо їх застосування. Традиційним столовим приладом, який застосовують у Східній Азії, вважаються китайські палички. Винайшли палички в Древньому Китаї. Друге їх назва «куайцзи». Палички придумав нащадок китайців на ім’я «Юй». Він просто намагався дістати м’ясо з котла. На сьогоднішній день в Європі, в тому числі, звичайно ж, і в Росії, відкрилися безлічі суші-барів, ресторанів азіатської кухні, де основним приладом для вживання їжі є китайські палички. Щоб не здатися невігласом, перебуваючи в подібних закладах, необхідно знати, як правильно брати китайські палички.

 • . 2

  В ресторанах китайські палички, зроблені з пластику або з дерева, найчастіше подають нерозщепленими. Їх треба розщепити. Потім треба покласти будь-яку паличку на безіменний палець і зробити її нерухомою за допомогою великого пальця. Іншу паличку треба затиснути трьома пальцями: великим, вказівним і середнім. Потім треба ними один об одного поклацати для визначення найкращого положення паличок в руці. Зараз можна їсти.

 • . 3

  Поради як є рис китайськими паличками. Існують секрети, як є рис китайськими паличками. Як відомо, в країнах Далекого сходу рис — це найпопулярніше блюдо. За своїми характеристиками він відрізняється від російського злаку, так як під час готування рис збивається в грудочку, а радянський розсипається. Через цю особливість приготування рису його можна їсти і паличками. Можна паличками розділити великий шматок рису на більш маленькі, і вживати кожен окремо. Найголовніше — паличками користуються виключно в цілях вживання їжі. Неправильне їх використання може бути розцінено для жителів Сходу як образу.

 • . 4

  Способи як навчитися їсти китайськими паличками. Багато європейських жителі часто задаються питанням: «Як навчитися їсти китайськими паличками?». Є три головних ради: по-перше, один до одного слід щільно притиснути мізинець і безіменний палець, по-друге, покласти підставу палички між виїмкою, що утворюється між великим і вказівним пальцями, а тонкий кінець китайської палички повинен лягти на вказівний палець; в- третій, покласти на вказівний палець іншу паличку і притримати її великим пальцем. Більш легкий спосіб взяти олівець трьома пальцями, що створюватиме підтримку вірніше палички, а нижня має бути статичною. Основне — розслабити кисть руки.

 • . 5

  Інструкція з виготовлення китайських паличок. Можна самому виготовити палички. Є легкі способи, як зробити китайські палички. Найкраще робити з бамбука. Можна і з крушини, але вона володіє дратівливим ефектом для організму. Бамбук вистругував, ділять на дві палички. Потім з’єднують їх. За зовнішнім виглядом це нагадує пінцет. Дати висохнути. Покрити лаком. Знову дати висохнути кілька днів. Слід ретельно вибирати породу дерева, так як деякі з них можуть негативно позначитися на смакових відчуттях.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :