Як правильно дихати при переймах: підготовка до пологів

як правильно дихати при переймах : підготовка до пологів

Вам знадобиться
 • Дихання
 • Поза
Інструкція
 • . 1

  У зв’язку з тим, що пологи у всіх майбутніх мам за природою процес болючий, полегшити їх все-таки можна. Причому, дуже навіть суттєво полегшити. Так як будь-яке знеболююче може несприятливо позначитися на дитині, слід задумати про те, як правильно дихати при сутичках. Після того, як техніка і правила дихання буду освоєні, можна постаратися обійтися і без знеболюючих препаратів. Правильно вчитися дихати краще всього починати з самого початку вагітності, а точніше, з п’ятнадцятою тижні. Це дивно, але правильне дихання обов’язково допоможе подолати значну частину болю під час пологів.

 • . 2

  На початку сутичок жінки хочуть забути про біль, намагаючись думати про щось своє, тим самим уповільнюючи розкриття матки. Для зменшення болю при настанні сутички необхідно на рахунок 1, 2, 3, 4 робити вдих і повільний видих на 1, 2, 3, 4, 5, 6. При посиленні сутичок потрібно дихати «по-собачому». На початку: повільно, під час посиленої болю швидко і поверхово, потім знову повільно. Важливий відпочинок в перервах між переймами — максимальне розслаблення. У період, коли голівка малюка опускається, тужитися не можна, так як можуть бути сильні розриви. Допомогти в цей час можуть різні пози, наприклад, рачки. Коли плід виходить, у періодах між переймами тужитися потрібно тричі. На початку сутички голову краще опустити ближче до грудей.

 • . 3

  Тепер хочеться зрозуміти, як визначити сутички. Коли шийка матки відкривається, вона починає виштовхувати пробку з слизу, яка закривала її під час вагітності. Слизова оболонка має червоний колір, так як пофарбована кров’ю. Така поява трапляється за кілька днів до сутичок. Після потрібно дочекатися постійного болю, зосередженої в спині або животі, або часу, коли почнуть відходити води. Відійти вони можуть у будь-який момент або потроху (що трапляється частіше) або потоком. Необхідно підкласти рушник: для вбирання вологи. Потім повинні початися маткові скорочення, які спочатку будуть схожі на біль, яка може бути в області спини, стегон або живота. Так як відчуття досить хворобливі потрібно не забувати про те, як полегшити перейми диханням.

 • . 4

  Через деякий час біль буде схожа на болі при менструації. Якщо води вже відійшли, а скорочень немає, необхідно викликати акушерку, щоб уникнути зараження. Потрібно стежити за динамікою скорочень десь протягом години. Стежити за їх початком і кінцем, частотою і посиленням. Стабільні сутички тривають не менше ніж 40 секунд. Як відрізнити сутички справжні від помилкових? Слабкі маткові скорочення будуть періодично відбуватися під час всієї вагітності, а в останні пару тижнів скорочення почастішають. У зв’язку з цим їх можна переплутати з переймами. Коли почнуться такі скорочення, потрібно походити і послухати, чи є продовження, чи стають паузи коротше. При сутичках скорочення регулярні. Народження малюка — це фізіологічний процес, який правильної підготовки пройде як треба.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :