Як правильно доглядати за пальмою в саду?

як правильно доглядати за пальмою в саду?

Вам знадобиться
 • Підготовлена грунт
 • Помірний регулярний полив
 • Своєчасна обрізка
Інструкція
 • . 1

  Пальма є для наших широт рослиною екзотичним. Любителі домашніх рослин навчилися догоджати цієї тропічної обличчю і з успіхом вирощують різні види пальм в умовах зимового саду та квартири. Рослини ці дуже красиві і здатні внести родзинку в будь-який інтер’єр. А ще вони піднімають настрій, т. к. асоціюються з літнім відпочинком на морському узбережжі.

 • . 2

  Як правильно доглядати за пальмою, щоб вона відчувала себе як вдома? Ці рослини дуже люблять світло і помірний регулярний полив. Якщо земля пересохне, то листя пожовтіє, кінчики їх стануть засихати. Не можна переохолоджувати кореневу систему і ставити діжку на холодні поверхні. Повітря має бути досить вологим, тому пальму необхідно обприскувати кожен день.

 • . 3

  Багато садівники не раз замислювалися над питанням про те, як розсадити пальму. Пальма — рослина одиночне, але іноді від кореня може вирости молодий пагін. Коли втечу трохи підросте і зміцніє, можна буде його відсадити в окремий горщик. Для цього потрібно акуратно вийняти рослину і відокремити молодий паросток, намагаючись якомога менше травмувати кореневу систему. Краще робити це в тазу з теплою водою. Після пересадки припинити полив на 2 тижні.

 • . 4

  Як виростити кокосову пальму, яка дасть відмінний урожай одного з найсмачніших тропічних фруктів? Для цього потрібен зрілий кокос з верхньою оболонкою. Щоб з’явився паросток, кокос поміщають у вологий пісок в горизонтальному положенні і накривають зверху пакетом або банкою, цю тепличку поміщають в добре освітлене місце. Кокос необхідно регулярно кропити розчином морської солі. Паростки з’являються через 5 місяців з отворів на полюсі горіха.

 • . 5

  Як обрізати пальму і при цьому не нашкодити рослині? Пальма має одну точку росту, тому верхівку рослини не обрізають, т. к. це здатне погубити рослину. Обрізати можна тільки сухе листя. Якщо потрібно позбавитися від підсохлих кінчиків, які псують зовнішній вигляд, то відрізати треба акуратно, не пошкоджуючи живі тканини аркуша, інакше він буде сохнути ще швидше.

 • . 6

  Як посадити фінікову пальму знають багато любителів екзотичних рослин. Фінікову пальму виростити з кісточки в домашніх умовах досить просто. Найкраще підходить для посадки зимовий час. Насіннячко кілька діб тримають у воді. Після розбухання його садять вертикально і не дуже глибоко в грунт. Регулярний полив обов’язковий. У приміщенні повинно бути тепло. Краще поставити горщик поблизу батареї. Якщо всі умови дотримані, то через 2 — 3 місяця з’являться перші паростки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :