Як правильно доглядати за перцем на городі?

як правильно доглядати за перцем на городі?

Вам знадобиться
 • Перці
 • Духовка
 • Підвіконня
 • Чорний перець
Інструкція
 • . 1

  За рослинами на городі необхідний систематичний догляд. Щоб отримати хороший урожай, потрібно затратити чимало часу і сил. Перці прийшли до нас з країн з теплим тропічним кліматом. Велика частина території нашої країни таким не володіє, тому вирощувати цю культуру найкраще в теплиці, де можна створити всі необхідні умови для зростання і високого врожаю. Однак і у відкритому грунті перці ростуть непогано, тільки висаджувати їх потрібно після весняних заморозків і добре знати, як правильно доглядати за перцем. Догляд полягає в поливі, підгодівлі, видаленні пасинків, розпушуванні грунту та захисту від шкідників. Виробляти полив слід відразу після пересадки, поки він не прийметься, а потім вже по мірі необхідності. Підгодувати перець бажано три рази за сезон: після пересадки, під час цвітіння і під час зав’язі плодів.

 • . 2

  Отримавши хороший урожай, можна подумати, як запекти перець у духовці. Неймовірно смачним і незвичайним стравою є запечений перець з оливковою олією. Його можна подавати до м’яса або риби. Стиглі плоди необхідно промити і просушити. Деко застелити фольгою і скропити рослинним маслом. Перці також потрібно скропити рослинним маслом і запікати спочатку з одного боку, а потім з іншого приблизно 15 хвилин. Після того як вони охолонуть, шкірку потрібно акуратно зняти, порізати перці на часточки, полити оливковою олією і посипати зеленню.

 • . 3

  Багатьох людей цікавить питання — як виростити перець на підвіконні? В основному на підвіконнях вирощують гіркий сорт, але можна виростити і солодкий. Для цього буде потрібно якісна грунт, сонячне підвіконня і самопильні насіння. Під час цвітіння кущ необхідно періодично струшувати, для кращого запилення. При вирощуванні перцю на підвіконні дуже важливо регулярно проводити підгодівлю, інакше грунт швидко виснажиться і рослини загинуть. Від того, як ростити перець, як виробляти повноцінний догляд безпосередньо залежить отримання врожаю.

 • . 4

  Багато хто навіть не замислювалися, а як росте чорний перець? Виявляється це багаторічна витка рослина завдовжки до 12 метрів, виростає в Індії. Його плоди збирають недозрілими і сушать на сонці, при цьому вони чорніють. Чим крупніше горошини перцю, тим вище його якість і аромат. Чорний перець — незамінна пряність на кожній кухні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :