Як правильно доглядати за персиком на присадибній ділянці?

як правильно доглядати за персиком на присадибній ділянці?

Вам знадобиться
 • Персиковий сажанец
 • Земельна ділянка
 • Лопата
Інструкція
 • . 1

  Ах, ну кому з нас не до смаку цей ароматний, що тане в роті оксамитовий фрукт! Багато цінителів його тонкого смаку з успіхом вирощують його на дачах. Персик вважається південною культурою і в основному його плантації розташовані в Криму, Закарпаття чи Придністров’ї. Але великий Мічурін у своїх працях вказував, що персик з успіхом можна вирощувати і в інших місцевостях. Цій рослині потрібен особливий догляд і насамперед персикове дерево не переносить затінених місць. Ця рослина займає перше місце з усіх плодових дерев по любові до сонячних променів. Вивчивши як правильно доглядати за персиком, можна уникнути багатьох неприємностей.

 • . 2

  На плодоношення дерева негативно позначаються ранні весняні морози, у результаті яких можуть загинути персикові квіти. Щоб цього уникнути, можна побілити стовбур дерева, а також його гілки розчином вапна з мідним купоросом. Така методика застереже дерево від перегріву і раннього цвітіння. Такий же результат дасть мульчування грунту. Якщо застосувати і перший і другий методи, то ефект, звичайно, посилиться. Володіючи знаннями як розмножити персик, можна стати володарем шикарного персикового саду.

 • . 3

  Зацвітає персикове дерево під кінець квітня. Перш листя на гілках з’являються ніжні рожеві квіти, які радують цвітінням приблизно 10 днів. Плодами можна буде насолоджуватися через 3 — 4 місяця, а пізні сорти дозріють через 5 місяців. Багато садівники знають як доглядати за персиком навесні, але все ж деякі знання послужать тільки на користь і прийнявши їх до уваги, садівника спіткає успіх.

 • . 4

  Багато цінують персики через їх смакових якостей, але крім неперевершеного смаку, в персиках багато вітамінів і антиоксидантів, які борються зі старінням. Корисні ці плоди людям, які страждають безсонням або депресією, так як міститься в плоді магній бореться з тугою і депресивними станами.

 • . 5

  Як вибирати персики, щоб користі від них було якомога більше. Насамперед, потрібно вибирати стиглі плоди, чим насиченішим аромат, тим солодший і корисніше персик. Розкусивши плід, потрібно звернути увагу на кісточку, якщо вона зморщена або зовсім разломлен, то можливо плоди були оброблені хімічними засобами щоб зберегти їх під під час транспортування. У такому разі їх треба ретельно вимити і зварити компот або кисіль.

 • . 6

  Будь садівник повинен знати, як обприскувати персики, адже при деяких захворюваннях дерева можна втратити практичні весь урожай. Курчавість листя завдає непоправної шкоди не лише плодам, а й всьому дереву, яке згодом цієї хвороби може загинути. Від такої напасті дерево може врятувати одновідсотковий мідний купорос або тривідсоткова Бордоська рідину. Першу профілактичну обробку здійснюють у лютому при температурі не нижче + 4 градусів, а другий під час розпускання бруньок. Ці дві обробки запобіжать курчавость листя.

 • . 7

  Як і в кожній справі, у вирощуванні персиків потрібно величезне бажання здійснити мрію і знання, які ніколи не бувають зайвими. Нехай це блага справа кожного приносить плоди, а тим більше такі солодкі й ароматні, як персик.

 • . 8

  Як і в кожній справі, у вирощуванні персиків потрібно величезне бажання здійснити мрію і знання, які ніколи не бувають зайвими. Нехай це блага справа кожного приносить плоди, а тим більше такі солодкі й ароматні, як персик.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :