Як правильно доглядати за петунії восени?

як правильно доглядати за петунії восени?

Вам знадобиться
  • Петунія
Інструкція
  • . 1

    Як правильно доглядати за петунії. Петунії вважаються не вибагливі рослинами, але для того щоб вони радували око і добре себе почували їм потрібна турбота. Ідеальні умови для зростання петунії це легка земля, дренаж і велика кількість поливу. Для того, щоб забезпечити рослину всім необхідними речовинами, можна змішати з грунтом спеціальне добриво тривалої дії, які будуть постійно підгодовувати рослину. Як правильно вирощувати Расад. Садити розсаду можна в квітні. Контейнер наповнюють вологою земляною сумішшю і починають сіяти. Для зручності насіння петунії змішують з дрібним сухим піском, або садять купами по кілька штук.

  • . 2

    Для того щоб посіви поросли їм потрібна комфортна температура. Для петуній це 25 градусів. Так само розсаду можна купити готую в магазині, але все ж краще вирощувати самим. Як пересадити Питунья. Перехажівать Питунья потрібно після заморозків. Коли рослина разна тестя можна витягнути зайві рослини. Відстань між посадками має бути п’ятнадцять або двадцять сантиметрів, але для більш великих особин краще зробити 25 — 30. Як правильно посадити петунії. Краще садити гранульоване насіння, оскільки вони більші садити їх зручніше. Садити рослини краще рівними рядами, так вони будуть рости більш здоровими і міцними. Сходи при хороших умови з’являються через 5 — 7 днів.

  • . 3

    З цього моменту варто знизити температуру. Після того як сіянці зміцніють потрібно зробити пікіровку. Рослини потрібно поглибити в землю. Таким способом модно поліпшити кореневу систему і рослини будуть рости рівно. Для посилення кущіння і утворення більшої кількості кольорів розсаду прищипують. прищипують зазвичай над четвертим або п’ятим листком рослини. Завдяки цьому воно буде більше цвісти і стане більш пишним. Як правильно розсадити розсаду. Розсаду нудно ходити обережно для того щоб не пошкодити молоду кореневу систему і листочки. Расхаживать можна тільки після того, як у рослини з’явиться достатня кількість листочків. Ходячи рослини їх треба глибше садити в землю, а після пересадки рясно полити і бажано додати добрива. Так само потрібно пам’ятати, що відстань між рослинами повинна бути не міння 15 сантиметрів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :