Як правильно дресирувати собаку, коли можна починати?

як правильно дресирувати собаку, коли можна починати?

Вам знадобиться
 • Ласощі для собаки
 • Строгий нашийник і надійний поводок
 • Знання правил дресирування і терпіння
Інструкція
 • . 1

  Дресирована собака відрізняється вихованням і послухом. Кожен господар прагне правильно займатися з собакою, водити її до професіоналів для навчання. Однак, деякі володарі чотириногих друзів краще займатися дресируванням самостійно. З чого ж починати в цьому випадку? Як і коли слід приступати до навчання? Важливо пам’ятати не тільки, як правильно дресирувати собаку, але і точно визначити вік початку занять.

 • . 2

  Кожна порода собаки має свій певний вік, з якого потрібно починати заняття з дресирування. Однак, він не повинен бути більше 3 місяців, інакше процес буде не таким швидким і продуктивним. Перше заняття повинно проводитися у відокремленому місці, де собаку ніщо не відволікатиме. Перед тим, як продати собаку, її обов’язково потрібно навчити самим елементарним командам.

 • . 3

  Перше заняття з дресури не повинно перевищувати 40 — 45 хвилин, навіть у цей період слід робити від 2 до 4 перерв, щоб собака могла відпочити і відволіктися. Але в період тренування ні в якому разі не можна дозволяти тварині балуватися і не слухатися, інакше це може увійти в звички. Перші команди, які потрібно відпрацьовувати, — «До мене!», «Поруч!», «Сидіти», «Лежати!» І «Стояти!». У дорослому віці собаки є певні обмеження, так наприклад, необхідно знати, як визначити вагітність собаки, так як в цьому положенні тренування потрібно зробити короткими і лояльними, щоб не нашкодити здоров’ю тварини.

 • . 4

  Перша команда, з якою потрібно завжди починати дресирування, — «До мене!». Коли тварина бігає і гратися, потрібно командним голосом покликати його до себе. Як тільки собака підійшла, її можна похвалити і дати ласощі. З часом вона звикне до цієї команди і буде беззаперечно її виконувати. Ні в якому разі не можна карати вихованця за провину, якщо він підійшов, інакше він вже ніколи не буде виконувати команду.

 • . 5

  Друга команда, яку повинна знати і виконувати собака, — «Поруч!». Щоб уникнути під час дресирування травм, потрібно дізнатися, як підстригти собаці кігті і привчити її до цієї процедури. Це пов’язано з тим, що перший час тварина може огризатися і дряпатися, так як діяти доведеться строго. Під час прогулянки потрібно надіти строгий нашийник і, кажучи команду, тримати собаку на короткому повідку.

 • . 6

  Команди «Стояти!», «Лежати!» І «Сидіти!» — Одні з найулюбленіших практично у всіх собак, до них привчити простіше, ніж до інших. Іноді можуть виникати проблеми з командою «Апорт!». Їй потрібно вчити з моменту, як тільки з’явився щеня, в Подрощенная віці зробити це набагато складніше. Як часто мити собаку після дресирування — залежить не тільки від інтенсивності занять, а й породи собаки. Однак, робити це необхідно, щоб тварина почувалася комфортно, інакше наступного разу воно відмовиться від виконання команд взагалі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :