Як правильно формулювати особисті цілі?

як правильно формулювати особисті цілі ?

Вам знадобиться
 • Листок паперу
 • Ручка
 • Вільний час
Інструкція
 • . 1

  Навчитися будувати особисті цілі допоможе вам зрозуміти, що ви хочете зробити з вашим життям і те, чого ви хочете досягти. Якщо ви не знаєте, з чого почати, наступна інформація може бути використана в якості орієнтира, щоб не тільки встановити особисті цілі, а й для їх досягнення, також. Розглянемо життя у вигляді довгострокових цілей, які ви хочете встановити.

 • . 2

  Цілі мають бути досяжними, але при цьому вони повинні залишатися складним завданням, це одне з правил, як правильно будувати цілі. Запитайте себе, що ви хочете зробити професійно. Чого ви хочете домогтися від вашої професії? Скільки грошей ви хочете заробити, зберегти і витратити? Ви хочете вчитися в університеті? Якщо так, то на кого?

 • . 3

  Ви хочете вийти заміж? Якщо так, то, в якому віці ви хочете одружитися? Ви хочете дітей, і якщо так, то коли ви їх хочете? Які хобі та розваги вас цікавлять, і які свої навички ви хотіли б поліпшити? Якщо не знаєте, як правильно формулювати особисті цілі, то дотримуйтеся цих інструкцій. Створіть план поменше з короткостроковими цілями, які можна досягти протягом певного часу.

 • . 4

  Наприклад, подумайте про речі, які ви хочете зробити в найближчі п’ять років. Розбийте ці цілі на більш дрібні фрагменти, такі як 1 рік і 1 місяць. Ці цілі можуть включати дії або підготовку до вашої довгострокової мети, такі як, пошуку роботи в бажаної області, що представляють інтерес для вашої кар’єри, вступ до університету. Чим більше ви створите менших цілей, то, в кінцевому рахунку, це допоможе вам у досягненні ваших життєвих цілей.

 • . 5

  Одним із способів, як ставити цілі, є створення суворого списку. Цей невеликий список може бути позитивним нагадуванням для вас про пріоритети вашого життя і ваших цілей, і допоможе вам зосередитися на більш великих цілях, на досягнення яких ви працюєте. Щоб завершити список, запишіть всі дії, які ви повинні зробити.

 • . 6

  Пріоритети діяльності повинні бути розставлені на основі їх важливості. Ви можете продовжити або скоротити терміни і мети, якщо ви відчуваєте, що ви не можете досягти мети своєчасно. Однак якщо мета займає надто багато часу або у вас немає достатньо часу для завершення мети, розгляньте переоцінку цілей, які ви встановили, можливо, вона занадто важка для досягнення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :