Як правильно качати спину дівчині?

як правильно качати спину дівчині ?

Вам знадобиться
 • Гантелі
 • Турнік
 • Експандер
Інструкція
 • . 1

  Специфіка жіночої спини полягає в тому, що результатом процесу накачування відповідних м’язів повинен бути не стільки істотний ріст м’язової маси на даній частині тіла, а скоріше естетичний рельєфний вид спинних м’язів. Для цього слід прибрати жир зі спини, злегка наростити м’язову масу на даній частині тіла (сильно не вийти за фізіологічної особливості даних м’язів) і підвищити рельєфність. З метою уточнення того, як качати м’язи спини, можна конкретизувати, що для цього застосовують силові і кардіо вправи. Перші виконуються з максимально можливим навантаженням у вигляді гантель та інших пристосувань, а кардіо — для підвищення рельєфності, виконуються Максимальна кількість разів, але з малою вагою.

 • . 2

  Один день може здійснюватися силове тренування, другий — кардіо, а на третій — відпочинок. Силове тренування спини може здійснюватися в тренажерному залі або будинку з використанням еспандера, гантель і турніка (якщо є). Вважається, що гантелі призначені для рук, але це не зовсім так і можна уточнити, як накачати спину гантелями. Для цього необхідно тулуб розташувати горизонтально до підлоги, але злегка під нахилом. У домашніх умовах можна використовувати дві табуретки: на першому робиться наголос однією рукою, на другому — упор коліном. У вільну руку береться гантель з максимальною вагою. У такому положенні гантель рукою підтягується до попереку зусиллям м’язів спини, при цьому повинна працювати лопатка. Після виконання вправи однією рукою, операція виконується другий, але зі зміною упору на інше коліно. Якщо більш 10 вичавлюючи зробити не вдається, це означає, що вага узятий правильно, але число таких вичавлюючи за один підхід має наближатися до 10 і бути не менше 6.

 • . 3

  Часто виникає питання: «Як накачати спину будинку, якщо немає гантель?». У багатьох квартирах є невеликі турніки або поперечини, які часто влаштовуються в отворах між стін. Ось такий-то турнік і можна використовувати для поджіманіе. М’язи спини при цьому теж накачуються, але необхідний широкий хват і голову заводити за турнік при підйомі, тобто стосуватися потилицею, а не підборіддям. При використанні поджіманіе на турніку для накачування спини регулювати масу важче, але як правило багато дівчат не зможуть піджати широким хватом більш 10 разів. Еспандер також можна застосовувати для накачування спини в домашніх умовах, якщо він тугий. Як правильно качати спину еспандером? Для цього необхідно сісти на підлогу на сідниці, витягнути ноги, в руки взяти еспандер за ручки, а середину його зачепити за ступні ніг. У такому положенні необхідно підтискати кисті рук до попереку зусиллям спинних м’язів і стежити, щоб при цьому рухалися і працювали лопатки.

 • . 4

  Якщо в результаті силових вправ м’язи починають хворіти, це означає, що вони ростуть і необхідна задача виконана, але це не виключає можливості їх розслаблення. Найкращим способом як розслабити м’язи спини є її масаж. Було б чудово, якщо такий масаж робив коханий чоловік, який одночасно зміг би перевірити результативність тренувань. Масаж також є способом активізації обміну речовин, що благотворно впливає як на ріст м’язів, так і спалювання жиру.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :