Як правильно крутити обруч?

як правильно крутити обруч?

Вам знадобиться
 • Обруч
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Обруч або хула-хуп дуже знамените в усьому світі винахід і багато жінок із захопленням крутять його. Хоча тренери з фітнесу ставляться скептично до даних занять, тому що навантаження занадто мала і не в яке порівняння не йде із силовими чи кардіо тренуваннями. Але все-таки при постійних заняттях з обручем можна непогано скорегувати фігуру, головне терпіння і завзятість. Спробуємо розібратися, як правильно крутити обруч, щоб наблизити свою фігуру до ідеалу.

 • . 2

  Перед тим як почати заняття з обручем необхідно цей самий обруч купити. Різновидів даного снаряда в магазинах багато: звичайний, складаний, масажний і обважений обручі. Для людей, які вперше починають займатися з обручем рекомендується купувати самий звичайний, залізний снаряд. Для тренувань поза домом підійде складаний варіант, так як він буде займати мінімум місця при транспортуванні. Масажні та обтяжені обручі ідеальні помічники при схудненні, так як вони чудово впливають на підшкірний жир, улучають кровообіг і допомагають навіть при боротьбі з целюлітом. Коли хула-хуп обраний, можна повернутися до питання, як навчитися крутити обруч.

 • . 3

  Для того щоб навчитися крутити обруч необхідно вибрати вільне місце, щоб нічого не розбити. Поставити ноги на ширині плечей і запустити обруч навколо талії або того місця, де необхідно його крутити. Чим ближче до один одного будуть стояти ноги, тим складніше буде крутити обруч. Так як у дівчат найчастіше проблемне місце живіт, особливо після пологів, то все частіше виникає питання, як прибрати живіт, крутячи обруч.

 • . 4

  Для того щоб крутити обруч на животі і не набити синців, перший час рекомендується одягати щільну кофту. Після того як тіло звикне, можна буде крутити і на голий животик. Щоб добитися хорошого результату, необхідно займатися щодня і крутити обруч хоча б 15 хвилин у день. Щоб швидше побачити результат від вправ необхідно робити кілька підходів, але крутити більш 15 хвилин за раз не рекомендується. Особливо важкий і масажний обруч, оскільки можна пошкодити хребет. При щоденних заняттях результат можна побачити вже через два тижні.

 • . 5

  З часом, якщо займатися з легким обручем, буде здаватися, що поліпшень немає, так як тіло звикне до навантаження. У такій ситуації можна самостійно утяжелить обруч. Як зробити обруч важким без особливих витрат? Все просто. Якщо обруч залізний або пластмасовий, то необхідно проробити в ньому дірочку і засипати небудь «утяжелитель», наприклад, горох або пісок. Наповнювач буде залежати від діаметра отвору. Після того як обруч буде утяжелен дірочку необхідно закрити і можна продовжувати роботу над красивим тілом. Дотримуючись таких простих правил і набравшись терпіння можна отримати фігуру своєї мрії.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :