Як правильно ловити карася?

як правильно ловити карася?

Вам знадобиться
 • Махова вудка
 • Прикорм
 • Садок
 • Підсак
Інструкція
 • . 1

  Карась — дуже вибаглива риба і воліє тиховодні заплави з густою рослинністю. Так що, збираючись на риболовлю, необхідно шукати місця біля очерету або затоплених кущів. Майже завжди карась мешкає саме тут. Варто заздалегідь приготувати підгодовування для риби. Карасю подобається, щоб підгодовування було смачна і ароматна. Підгодовувати необхідно відразу декілька місць, придатних для лову. Одне з таких місць повинно знаходитися поблизу густої рослинності, неглибокої заплави з досить високою температурою води, а інше можна вибрати вже в місці більш глибокому, з більш прохолодною водою.

 • . 2

  У питанні як ловити карася навесні, дотримувати це правило обов’язково. Така риба як карась є дуже примхливою і догодити їй не просто. Карась може легко знехтувати смачно приготованої підгодовуванням і віддати перевагу звичайному м’якушці хліба. Для лову карася дозволяється брати стандартну махову вудку, маючи найпростіший поплавок. Для лову як з берега, так і з човна підійде вудилище до семи метрів довжиною. Споряджати снасть для лову карася необхідно волосінню 0, 17 міліметра і грузилом вагою в два або три грами, що підходить для лову на невеликій глибині, близько 2-х — 4-х метрів. Не варто забувати про повідку.

 • . 3

  Для карася підійде гачок під номером 6 або 7, важливо при цьому, щоб цівка мало достатню довжину. Так як правильно ловити карася нескладно, то це необхідно для того щоб нанизувати на гачок не тільки хробака, а й насіння кукурудзи, а також і опаришів (по кілька штук за раз). Єдиний недолік такої вудки полягає в тому, що необхідно досить багато місця для нормального кидка.

 • . 4

  Так само на карася можна ходити з вудкою середньої довжини, близько трьох або чотирьох метрів, на якій є безінерційна ручка. Це дозволить рибалити на далеких відстанях від берега. Арсенал рибалки в обов’язковому порядку повинен містити садок для збору улову і підсак з довгою ручкою. Хороший рибалка без проблем впорається навіть з найбільшим карасем. Якщо планується ловля з човна, то варто пам’ятати, що такий метод має і свої недоліки. На човні складніше зловити бічний вітер і підгодувати місце.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :