Як правильно нагострити пилку: техніка безпеки

як правильно нагострити пилку: техніка безпеки

Вам знадобиться
 • Напилок
 • Рукавички
Інструкція
 • . 1

  Рано чи пізно кожен стикається з питанням Наточка пилки. Це питання слід розглянути більш пильно, оскільки тільки при дотриманні всіх подібних правил можливе досягнення ефективності та рентабельності даного інструменту. Отже, з чого ж почати?

 • . 2

  Як правильно нагострити пилку? Перше і найважливіше правило — пилку можна точити тільки на оснащеній для цього площини, наприклад столі. Щоб уникнути можливого збитку, пилку не слід точити на стільчиках або на ногах. Рукавички знизять чутливість пальців, але збільшать рівень безпеки. Також, необхідно наявність напилка — причому йому слід бути в досить хорошому стані. Незалежно від моделі та виду пилки, правою рукою потрібно затиснути рукоять напилка, а ліва в цей час притримує його вершину, а напилок направляється на зубці інструменту. Подальші дії напилком залежать від типу пилки.

 • . 3

  Часто люди задаються питанням «як відрегулювати пилку хускварна?». Відповідь на це питання залежить від моделі даного виробника. В основному, регулювання вимагає карбюратор і без тахометра це зробити досить непросто, тому краще це робити в найближчому сервісному центрі. Холостий хід (Гвинт «Т») регулюється викруткою. Для повної регулювання (L, H) потрібні: спеціальний ключ, тахометр і таблиця настройки для даної моделі.

 • . 4

  Залежно від виду пилки бувають різні. Тому, кажучи про те, наприклад, як заточити стрічкову пилку, важливо знати, що точити ці пилки слід акуратно, знімати якомога менше металу, знімати метал потрібно вздовж всього профілю зубця, при заточуванні на верстаті виключається надмірне тиск абразивного диска — це, цілком ймовірно, призведе до відпалу. Також завжди під рукою повинна побут рідина для охолодження, і, природно, задирки виключені.

 • . 5

  Зустрічається і інший вид — побідитові пила. . У такому випадку, важливо знати, як заточити побідитового пилку. Побідитові зуби без заточного верстата заточити практично нереально. Дехто навіть радить купувати новий диск, але все ж такі верстати маються на ремонтних ділянках деревообробних підприємств.

 • . 6

  Можна зіткнутися також з таким питанням, як правильно розвести пилку? Розводять зуби пилки за допомогою спеціального інструменту — розводки. Виконується це дію в спеціальному пристрої для затиску, зробленим з дерева. Розлучення зубів утворюється наступним способом: зуби по черзі відгинаються по різні сторони по лінії відводу, яка знаходиться приблизно на середині їх висот. Ступінь розводки теж має значення. Наприклад, спершу слід розвести зуби стрічкової пилки, а вже потім заточити, також ширина пропила залежна від його ширини. Великі параметри необхідні при роботі з не дуже твердими породами деревини, для твердого та вогкого матеріалу цілком вистачить незначного розлучення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :