Як правильно накачати спину без наслідків?

як правильно накачати спину без наслідків?

Вам знадобиться
 • Бажання займатися
 • Тренажерний зал
 • Пол
Інструкція
 • . 1

  Не багато людей замислюються про те, що спина, по суті, складається з великої кількості м’язів, які підтримують внутрішні органи і все тіло. Тому качати спину потрібно всім, а як правильно накачати спину описано далі. Мабуть, головне правило — ніколи не займатися з дуже великою вагою, а починаючи з малого, поступово збільшувати навантаження. Зірвати м’язи спини дуже легко, а відновлення займе досить багато часу. У порівнянні з іншими м’язами, спину накачати досить-таки легко, так як м’язи спини і так постійно в роботі.

 • . 2

  Наступні вправи розкажуть не тільки як прибрати складки зі спини, але і як зміцнити основні м’язи. Вправи для спини найкраще робити в тренажерному залі на гиперєкстензии і тренажері на тягу. За допомогою гиперєкстензии гойдаються м’язи попереку. Особливо корисним це вправа буде людям, що працюють на «сидячої» роботі, та й усім спортсменам загалом, адже майже будь-яку вправу дає навантаження і на поперек. Коли піднімати спину на гиперєкстензии вже занадто легко, то беруть за голову небудь обтяження (гантелі або млинці, наприклад). Необхідно також знати, як потягнути спину після вправ. Для цього просто виснуть на турніку одну хвилину на витягнутих руках, щоб спина розпрямлялася.

 • . 3

  Для попереку також добре виконувати нахили з грифом. Береться гриф (вага визначається по загальній фізичній формі) і закладається на плечі, відразу за шиєю. На шию його не можна класти, так не буде гойдатися спина. Після цього на прямих ногах виконуються нахили вперед. Нахилятися потрібно до тих пір, поки не відчується максимальна напруга спини. Елементарні нахили з гантелями допоможуть як прибрати боки зі спини, так і накачати бічні м’язи преса. Береться в одну руку гантель, вагою не менше 5 кг, інша рука закладається за голову.

 • . 4

  Після цього потрібно виконувати нахили в бік тієї руки, в якій гантель. Після того, як відчується максимальне напруження м’язів, повертаються у вихідне положення. Вправа необхідно виконувати в три підходи по 15 — 20 раз мінімум. Найкращий спосіб, як підкачати спину, напевно, за допомогою тренажера на верхню і нижню тягу. Верхня тяга допоможе зробити спину ширше, а нижня — зміцнить м’язи спини, зробить її товщі і міцніше. Відмінно качає спину жим штанги вузьким хватом, веслування (або тренажер для веслування), а також банальні віджимання від підлоги. Віджимання не тільки качають м’язи, а й роблять тіло витривалішими і сильніше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :