Як правильно наклеїти вії: вчимося у професіоналів

як правильно наклеїти вії: вчимося у професіоналів

Вам знадобиться
 • Накладні вії
 • Інструменти для наклеювання вій
 • Нарощені вії
 • Пучкові вії
 • Догляд за нарощеними віями
Інструкція
 • . 1

  Ефектний погляд — потужна зброя в руках будь-якої дівчини. Благо, сучасна косметична індустрія пропонує масу засобів для отримання бажаного результату. Багато хто віддає перевагу користуватися не звичайною тушшю або фарбою для вій, а штучними віями. При вмілому з ними зверненні погляд моментально стає більш глибоким і виразним. Так, як правильно наклеїти вії? Це, в першу чергу, залежить від їх форми. Серед величезного розмаїття буває непросто вибрати найбільш підходящий по довжині війок, їх густоті і кольору варіант. Можна придбати декілька комплектів накладних вій і міняти їх, залежно від ситуації — щоденний похід в офіс або святковий захід. Виробники, як правило, в коробочку з віями кладуть спеціальний клей, без якого не вдасться зафіксувати їх на очах. Якщо запропонований клей не влаштовує, то можна придбати будь-який інший вподобаної марки.

 • . 2

  Отже, акуратно захопивши вії пінцетом, слід прикласти їх до століття. Якщо не влаштує довжина, то її можна просто обрізати ножицями. Завдавши клей на основу у вигляді тонкої смужки, потрібно докласти штучні вії до шкірі вік якомога ближче до коріння власних війок і легко притиснути пальцями. Через 30 секунд накладні вії будуть надійно закріплені. Місце приклеювання бажано фарбувати підведенням, щоб не був помітний шов.

 • . 3

  Деякі дівчата не бажають щодня проводити процедуру наклеювання / відклеювання накладних вій і роблять нарощування. Однак через 2 — 3 тижня штучні вії починають випадати і вимагають корекції або зняття. Як зняти нарощені вії будинку, не пошкодивши свої, натуральні? Просто відірвати їх не вийде, можна позбутися і власних. Проте все не так страшно. Будь жирний крем або рослинне масло — відмінний спосіб позбутися від втратили свій привабливий вигляд нарощених вій. Завдавши будь-яке з цих коштів ватною паличкою на підставу вій на 25 — 30 хвилин, можна приступати до їх зняттю. Від входять до складу крему або масла жирів, клей починає розчинятися і дозволяє з легкістю прибрати непотрібні вії.

 • . 4

  Ще один, не менш популярний спосіб зробити погляд виразним — використовувати пучкові вії. Як клеїти вії пучками і чи можна це робити самостійно? Звичайно, можна. Досить придбати набір війок потрібної довжини і спеціальний клей. Пучки приклеюються по лінії росту натуральних вій, починаючи від зовнішнього куточка ока. Чим ближче один до одного вони будуть розташовуватися, тим пишніше будуть виглядати вії. Процедура наклеювання досить проста, тому думаючи, як наростити вії самій собі, можна вдатися до такого способу. За допомогою пінцета, зануривши підставу пучка в клей, його необхідно докласти до основи натуральних вій і притиснути на декілька секунд дерев’яною паличкою.

 • . 5

  Штучні вії вимагають дбайливого ставлення до себе, і, якщо знехтувати рекомендаціями, то термін їх служби виявиться мінімальним. Як доглядати за нарощеними віями? Не бажано занадто часто доторкатися до очей і терти їх руками при умовно. Потрібно виключити використання щипців для завивки і кремів для повік. Крім того, засіб для зняття макіяжу в жодному разі не повинно бути жирним або масляним

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :