Як правильно наносити декоративну штукатурку?

як правильно наносити декоративну штукатурку?

Вам знадобиться
 • Робочі інструменти
 • Декоративна штукатурка
 • Поліетиленова плівка
 • Трафарет
Інструкція
 • . 1

  Наносити декоративну стінку необхідно на передчасно підготовлену стіну. Стіна повинна бути повністю очищена від попереднього покриття. Западини і пробоїни необхідно закрити цементним розчином і зашпаклювати. Всю поверхню рекомендується ретельно покрити грунтовим складом глибокого проникнення, щоб штукатурка краще схоплюють. Наносити грунтовку рекомендується ручним способом (пензликом, валиком). Фінішна шпаклівка зовсім не обов’язкова, але якщо є можливість, можна нанести.

 • . 2

  Готовий розчин необхідно наносити в кілька разів — шарами. Самий перший шар не повинен бути товстим, моно скористатися валиком або шпателем. Якщо штукатурка дрібно фактурна, можна скористатися пневматичним розпилювачем. Продовжимо розглядати, як наносити декоративну штукатурку. Нанесений шар повинен бути рівномірно розподілений по всій стіні, його потрібно ущільнити полутерком і дочекатися повного висихання. Нанесення далі залежить від фантазії, вміння та знання.

 • . 3

  Другий шар рекомендується наносити розбризкуванням. Необхідно в оду руку взяти палицю, а в другу віник. Віник вмочується в суміш, після ручкою вдаряється об палицю таким чином, щоб бризки розліталися по стіні. На поверхні утворюватимуться пластівці, щільність яких залежить від інтенсивності розбризкування. Даний метод буде ефектно виглядати не залежно від кольору штукатурки.

 • . 4

  Слідуючи інструкції, як правильно наносити декоративну штукатурку, можна приступати до накладання другого шару, однак чекати його висихання не варто. З тканини або поліетилену потрібно зробити невеликий тампон і на свій розсуд прилаштовувати його до поверхні, тим самим буде виходити своєрідний візерунок. Якщо хочеться, щоб на стіні залишився малюнок, потрібно приготувати заздалегідь трафарет, докладе його до поверхні і обштукатурити навколо нього. Також можна скористатися спеціальними валиками для обробки, які мають ту чи іншу форму поверхні, як правило, ячеистую. Можна також тампонувати штукатурку кистю з недовгим ворсом або природного губкою — вибір великий.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :