Як правильно наносити руни на руки?

як правильно наносити руни на руки?

Вам знадобиться
 • Тіло
 • Добре ставлення до рун
Інструкція
 • . 1

  Руни — це древні алфавітні знаки, які використовувалися стародавніми германцями (I-XVI століття). Їх висікали на дереві, камені, папері, на тілі. Головна вимога до місця нанесення рун — можливість їх стирання надалі. Найголовніше в роботі з рунами — це глибоко шанобливе особисте ставлення до кожної з них. Ув’язнений в рунах глузд повинен викликати відповідні асоціації, тільки тоді дія рун буде точним.

 • . 2

  В основному до рун вдаються жінки, які задаються питанням про те, як самій зробити руни. Як вже говорилося, деякі стратегії нанесення рун відновлені сучасними езотериками. На тіло руни наносять у тому разі, якщо їх вплив має бути направлено на сам об’єкт нанесення формул, тобто на ту людину, на якого наносяться руни. Дуже часто для нанесення рун використовують саме руки. Говорячи про те, як правильно наносити руни на руки, існує різниця, на яку руку саме варто наносити. На ліву руку наносять у тому випадку, коли вплив стосується більшою мірою минулого, так як ця рука вважається «приймаючої». Якщо вплив має бути направлено на майбутнє, то наносити потрібно на праву («транслює») руку.

 • . 3

  Більше того, на рунах можна гадати. Також кожна руна має своє значення. Для того, щоб вивчити, як читати руни, потрібно ознайомитися з значенням кожного знака у всіх його сенсах, вловити їх філософську суть. Також важливо вміти користуватися рунічними фразами в кожній окремо взятій ситуації, залежно від комбінації випали рун. Адже кожна комбінація — інше значення, так як одна буква рунічного алфавіту, поєднуючись з певною іншою буквою, має зовсім інше значення, ніж сама по собі або в поєднанні з усіма іншими буквами.

 • . 4

  Так чи інакше, обов’язково необхідно торкнутися питання, як заряджати руни. При першому зіткненні з рунами це краще робити шляхом елементарної візуалізації, промовляючи подумки мета створення руни. На більш просунутому рівні краще застосовувати енергії стихій або планет. Для кожної мети — своя стихія / планета. Наприклад, для активної реакції (любовного привороту, скажімо) найбільше підійде енергія вогню. Потрібно запалити свічку або розвести багаття. А далі вже потрібно використовувати уяву і силу думки, керуючи енергією на руну. З планетами так само — направити енергію планети в рунічний канал.

 • . 5

  Методи, розкриті в цій статті — всього-то базові напрацювання сучасників. Можливо, якщо кожен буде проявляти додатково ще й свій індивідуальний підхід в тому, як працювати з рунами, то людству відкриється багато нових таємниць і сценаріїв їх застосування.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :