Як правильно написати план роботи?

як правильно написати план роботи ?

Вам знадобиться
 • План роботи
 • Складання плану роботи
 • Оформлення плану роботи
Інструкція
 • . 1

  Робота будь-якого співробітника складається з виконання своїх посадових обов’язків, а також доручень керівника. Практично ж, співробітник за робочий день повинен виконати безліч запланованих заздалегідь і незапланованих термінових справ, провести якісь заходи, взяти участь у нарадах, вести постійні телефонні переговори і прийом відвідувачів, складати вчасно звіти і т. д. Запам’ятати весь перелік необхідних справ і не упустити щось важливе або термінове абсолютно неможливо, особливо, якщо робота пов’язана з контактами і спілкуванням. Щоб нічого не упустити і не забути, необхідно розібратися в тому, як скласти план роботи.

 • . 2

  Маючи під рукою план роботи, наприклад, на день, на тиждень або на місяць, в будь-який момент можна відзвітувати про виконану за якийсь період роботі, про результати своєї праці. При наявності такого плану вся робота стане запланованою і передбачуваною. Для складання плану необхідно спочатку написати весь перелік своїх посадових обов’язків, отриманих завдань і доручень, виражених в конкретних діях і заходах. Кожен пункт плану повинен бути описаний максимально докладно, детально, із зазначенням мети, завдання і кінцевого результату. Дуже важливо знати, як правильно написати план роботи.

 • . 3

  План зручніше оформляти у вигляді таблиці з наступними стовпцями: 1. № № п / п. 2. Найменування заходу. 3. Дата початку виконання. 4. Термін закінчення (період виконання). 5. Відповідальні особи, виконавці. 6. Результат (документ, звіт, виконання завдання і т. д.). 7. Посилання на джерело завдання (нормативний акт, доручення, виконання посадовий обов’язок і т. д.). План може редагуватися в міру необхідності. При наявності плану роботи кожен робочий день буде починатися зі звірки за датою переліку справ, і таким чином робота буде впорядкована і стане регламентованої.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :