Як правильно написати хороший розповідь?

як правильно написати хороший розповідь ?

Вам знадобиться
 • Трохи вільного часу
 • Комп’ютер
Інструкція
 • . 1

  Невеликі розповіді є ідеальним способом заявити про себе на величезних просторах сучасного Інтернету. Художні твори такого типу не вимагають особливих навичок і знань у галузі літературного мистецтва, але у багатьох початківців письменників виникає безліч питань з цього приводу.

 • . 2

  Перед тим як написати хороший розповідь, потрібно точно визначити ідею тексту, а також піднімає проблему, з якою автор хоче ознайомити свою публіку. Розглядати можна як випадки з реального життя, так і вигадані історії, але важливо пам’ятати, що останнє набагато ускладнює роботу на початковій стадії.

 • . 3

  На першому місці, традиційно, знаходиться введення — та частина тексту, яка притягує читачів, піднімаючи їх інтерес до нового розповіді. У цьому розділі має перебувати короткий опис жене проблеми і деякі літературні прийоми, притягують увагу. Не рекомендується наповнювати введення зайвою інформацією. Як правило, надлишок тексту в першій частині відштовхує читача.

 • . 4

  Найпростіший Інтернет-запит про те, як правильно написати розповідь, надасть починаючому автору всю необхідну інформацію, яка допоможе добитися невеликих, але приємних успіхів. Письменникам з невеликим досвідом також буде корисно отримувати невеликі майстер класи від досвідчених майстрів пера.

 • . 5

  Далі буде потрібно ретельно обдумати те, як виглядатимуть основні дійові особи. На прикладі поведінки та дій головних героїв автор демонструватиме власну точку зору або те, як на його місці вчинив би будь-яка людина. Якщо розповідь заснований на реальних подіях, краще всього використовувати реальних персонажів.

 • . 6

  Отже, розділ «як зробити розповідь» підходить до закінчення. В останній частині розповіді можна згадати небудь про подальшу долю головних героїв і те, чому їх навчила нинішня ситуація. Також рекомендується прозоро натякнути читачеві про важливість піднятої проблеми і про те, як може обернутися життя, якщо не приділити увагу цьому важливому питанню.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :