Як правильно обкатати скутер: прості прийоми

як правильно обкатати скутер: прості прийоми

Вам знадобиться
 • Скутер
 • Довідка
Інструкція
 • . 1

  Якщо придбали скутер і є на нього всі необхідні документи, а також вмієте на ньому їздити, то тепер головне правило, щоб не вбити двигун завчасно, треба знати, як правильно обкатати скутер. Насправді все дуже просто, всього лише на скутері головне перші 1500 кілометрів не перевищувати перевищувати швидкість 40 км / ч, а також не слід перевищувати максимальну навантаження на даному етапі обкатки, треба буде відмовитися від важких вантажів і поїздок вдвох, а також не допускати сильних перегрівів двигуна, і вчасно міняти масло, так як всі ці фактори, дуже сильно негативно позначаються на даному етапі обкатки на поршневий системі двигуна. І це незабаром може призвести і до того, що двигун застукає, а далі заклинить.

 • . 2

  Як би воно не було, але сезон для скутера закінчується і його ставлять на зимівлю, на пів року, але як завести скутер після зими, коли він стоку простояв акумулятор за цей час вже саме розрядився, та й масло вже втратило свої властивості. Слід вивести скутер на вулицю, щоб він нагрівся до температури навколишнього середовища, після чого взяти і завести скутер ні з кнопки, а з підніжки, після чого взяти і закрити заслінку зима-літо на хвилини дві, щоб він швидше прогрілося, а потім її відкрити .

 • . 3

  Раніше купуючи скутер було все на багато простіше не треба були права і реєстрація, зараз же все набагато складніше і треба знати що треба отримати права і немало важливо, як поставити на облік скутер для цього потрібно взяти в магазині довідку рахунок, і поїхати в ДАІ, там написати заяву, після чого пройти по необхідними кабінетами. Потім запишуть номер двигуна і рами, а також заміряють об’єм двигуна і занесуть в базу даних, після чого через два тижні буде виданий техпаспорт та номер на скутер який слід негайно повісити в заде на кріплення під фарою.

 • . 4

  При покупці скутера треба знати, як дізнатися модель скутера, а модель скутера можна дізнатися з його техпаспорта або на залозою емблемі, яка захована на спереду під кермом або під сидінням скутера, але надійніше всього підійти до продавцю і запитати прайс на скутер з усіма його технічними характеристиками. Купуючи скутер на ньому чимало важливо вміти так само і їздити, а їздити на скутері ще гаю ніж на велосипеді.

 • . 5

  Розглянемо основні правила як правильно їздити на скутері для цього варто на нього просто сісти вставити ключ у замок запалювання і поставити ноги на підніжки, після чого плавно повертаємо ручку газу на себе тримаються за кермо слід двома руками . Також при їзді по дорозі слід тримаються крайнього правого ряду, а при перебудові включити поворот і перестроется, або повернути на потрібну смугу або поворот. Гальмувати треба ручними гальмами знаходяться біля ручок

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :