Як правильно обрізати бузок навесні?

як правильно обрізати бузок навесні ?

Вам знадобиться
 • Бузок
 • Садові ножиці
Інструкція
 • . 1

  Весною квіти і рослини починають своє цвітіння, що створює прекрасну, мальовничу картину природи. Просто чудово цвітуть кущі бузку, радуючи всіх своїм кольором і запахом. Але, щоб бузок добре цвіла щовесни, її потрібно забезпечувати належний догляд. Важливо знати, як правильно обрізати бузок. Обрізка бузку безпосередньо впливає на те, чи буде вона цвісти в наступному році навесні. Цвітіння бузку відбувається на літніх пагонах.

 • . 2

  Багато хто не знає, коли обрізати бузок. Неправильна обрізка бузку цілком порівнянна з тим, як викорчувати бузок, так як після такої обрізки, кущ може загинути. Обрізати бузок не варто під час цвітіння. Але всі звикли саме в цей період обрізати кущі, щоб поставити у вазу запашні квіти. До обрізання квітучого бузку потрібно підходити акуратно. Якщо зрізати всі квітки, а також гілки з не розпущеним бутонами, бузок не буде радувати наступного року своїм цвітінням. При цвітінні, можна трохи вкоротити кущ. Кращий час для обрізки куща, це тоді, коли бузок відцвіте.

 • . 3

  Рада, як виростити бузок з гілочки, дуже простий. Гілочку для цього необхідно поставити у вазу, а після того, як вона дасть перші корінці, її можна вже пересаджувати в землю. Розростається бузок досить швидко, якщо їй дати хороший поштовх для цього. Щоб зрозуміти, як видалити поросль бузку, яка стала зайвою і заважає, потрібно правильно прибрати не потрібну молоду поросль, цей процес також краще проводити по закінченню цвітіння.

 • . 4

  Бузок також можна розводити живцями. Для цього, слід підібрати маточне рослина для створення нового. Немає нічого простіше того, як розмножити бузок живцями. Головне в цьому — живці та відводи повинні прижитися і дати власну кореневу систему. Далі, бузок потрібно поливати підгодівлями-спеціальні розчини, які можна придбати в квіткових магазинах. Для поліпшення росту бузку, живці обробляються спеціальними регуляторами росту. Живці обрізаються також навесні, після цвітіння. Бузок є відмінною прикрасою будь-якого садового комплексу, зараз виводяться нові сорти бузку, які будуть ще прекрасніше тих, які зараз радують око.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :