Як правильно оформити цінник?

як правильно оформити цінник?

Вам знадобиться
 • Цінник
 • Штамп
 • Чорнило або паста
 • Відповідний шрифт
Інструкція
 • . 1

  Є ті фактори, які продавець повинен вказати в ціннику обов’язково, це: найменування товару, ціна за вагу або одиницю товару, дата оформлення цінника і підпис відповідальної особи або печатка організації. Продавець може також вказати додаткову інформацію. Наприклад, термін придатності, про виробника, про властивості товару. Якщо це продукти харчування, можна вказати склад, калорійність і призначення. Ця інформація, допоможе покупцеві швидко зорієнтуватися у виборі товару.

 • . 2

  Як правильно оформити цінник, щоб він був привабливий і читабельний? Недбалості ціннику надає більше не завантаженість інформацією, як неправильний вибір шрифту. Реквізит повинен бути нанесений розбірливо і чітко, не допускаються виправлення штемпельної фарбою, пастою або чорнилом. Інформацію, надану на ціннику, повинно бути видно. Тому підберіть оптимальний розмір шрифту, який зможуть прочитати люди з поганим зором з відстані 1, 5 — 2 метра.

 • . 3

  Здалеку, повинна бути видна головна інформація: назва пропонованого товару і його ціна. Тому, для головних реквізитів виберіть шрифт — крупніше, а додаткові відомості про товар наберіть дрібнішим шрифтом. Не вибирайте складні види шрифтів, які погано читаються на відстані. Шрифт повинен привертати увагу покупця і допомогти йому зосередитися на пропонований товар, виділити важливі аргументи.

 • . 4

  Врахуйте, що шрифт надає емоційне забарвлення тексту. Як має виглядати цінник, щоб привернути увагу клієнта? Він повинен відповідати товару, який рекламується. Наприклад, пральні машини, пилососи та інші види побутової техніки — для цієї групи товарів застосуємо жирний, важкий шрифт. Коли необхідно оформити цінник для ювелірних виробів, парфумів, мережив або легких тонких тканин, то доречніше використовувати легкі шрифти.

 • . 5

  Важливу роль грає фоновий колір цінника, він повинен бути контрастним. Чим різкіше виділений шрифт, тим легше він читається. Вибір кольору, також повинен відповідати пропонованого товару. Наприклад, для молочних продуктів краще використовувати зелений колір цінника, для морепродуктів — блакитний, для кераміки — коричневий, а для непродовольчих товарів використовуються такі кольори: червоний, оранжевий, яскраво-синій.

 • . 6

  У виборі формату цінника обов’язково дотримуйтесь наступні умови. Інформація на товарі — чітка, її добре видно покупцеві. Групи однорідних товарів мають однаковий формат цінника. Колірний фон цінника поєднуємо з шрифтом і видом товару. Якщо ви будете слідувати основним правилам заповнення цінника, то ваша торгівля буде успішною.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :