Як правильно оформити зміст реферату?

як правильно оформити зміст реферату ?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Джерело інформації
 • Реферат
Інструкція
 • . 1

  Реферат — це робота учня, дана вчителем. Учень повинен проявити себе в ній і довести що він уміє грамотно міркувати. Для цього, реферат повинен бути оформлений правильно, у зв’язку з правилами навчального закладу.

 • . 2

  Одне з найважливішого це як оформити реферат. Для початку потрібно вибрати тему, або її вже може дати учитель. Якщо ні, то треба з ним це узгодити. Щоб успішно написати реферат, потрібно його добре оформити і велику увагу приділяти змісту. Для написання потрібно використовувати стандартний шрифт в Microsoft Office Word. Щоб оформити реферат у зв’язку з правилами, потрібно надрукувати весь зміст на одній сторінці. Одне з найважливішого, це нумерація сторінок. Титульний лист не нумерується. Кожна нова глава повинна знаходитися на окремій сторінці.

 • . 3

  Для того щоб правильно оформити зміст реферату, потрібно слідувати правилам. Зазвичай реферати повинні бути по 10 — 25 сторінок. Використовується лист A 4, потрібно дотримуватися правил полів. Використовується стандартний шрифт Word, для тексту зазвичай використовується розмір тексту 12 — 14, для заголовка 16. Друк можливо тільки на одній стороні аркуша. Оформлення титульного аркуша: вгорі має бути назва навчального закладу; назву теми посеред сторінки без лапок; внизу праворуч ім’я, прізвище і клас учня; посередині в самому низу вказується місто, і під ним рік. На другій сторінці зміст, тут вказуються теми і сторінки на яких вони розміщені. Далі введення, не більше двох сторінок. Основна частина. Висновок повинен бути 1 — 2 сторінки. І на самій останній сторінці вказується список використаної літератури.

 • . 4

  Після правильного оформлення реферату потрібно підготується до грамотного виступу перед слухачами. Потрібно говорити впевнено, не забуваючи про цікаві факти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :